U-19: четверо гравців «Львова» перейшли у київське «Динамо»

Одразу четверо гравців юніорської команди ФК «Львів» перебралися до табору київського «Динамо». Мова йде про Валентина Пасічника, Володимира Матусевича, Василя Танчака та Романа Михайліва, котрі є вихованцями дитячо-юнацької футбольної школи  «Львів».

Захисник Валентин Пасічник у сезоні 2020/21 вперше дебютував у чемпіонаті U-19 та відіграв за «синьо-золотих левів» всього 4 матчі (360 хвилин на полі). 

Щодо другого екс-захисника «Львова», то Матусевич в своєму доробку має 13 матчів за попередній сезон 2019/20 (837 хвилин на полі) та 4 матчі у новому сезоні (360 хвилин на полі). Володимир брав участь у НТЗ національної збірної України U-18, зокрема у двох товариських матчах проти збірної Вірменії U-18. У першому матчі футболіст виходив у стартовому складі, у другому – на заміну. 

Василь Танчак також дебютував за  «городян» у минулому сезоні, однак ігрової практики захисник отримав дуже мало – 3 матчі в заявці (2 виходив на заміну) та 38-м хвилин на полі.  У поточному сезоні Василь, як і його вищезгадані партнери по команді, провів 4 матчі за львівську команду (359 хвилин на полі). 

За плечима у Василя є матчі за націоальну збірну України U-17. Вперше захисник дебютував на міжнародному рівні 29 серпня 2019 року (16 років, 7 місяців, 16 днів). Команда Олександра Петракова проводила підготовку до елітного раунду кваліфікації Євро-2020, куди Танчак не потрапляв у заявку. Зате, футболіст здобув досвід у міжнародних товариських матчах: 9 матчів (2 у старті, 5 виходив на заміну, 2 в запасі). В підсумку 7 матчів та 263 хвилини на полі у футболці націоальної збірної України. Екс-гравець «Львова» брав участь і в міжнародному товариському турнірі Marbella Cup.

Нападник Роман Михайлів святкував свій дебют на юніорському рівні у матчі 3-го туру на виїзді проти киян. У поточному сезоні Михайлів провів 2 матчі у складі  «синьо-золотих левів» (60 хвилин на полі). 

Дитячо-юнацька футбольна школа «Львів» дякує Валентину Пасічнику, Володимиру Матусевичу, Василю Танчаку та Роману Михайліву за великий внесок у розвиток та популяризацію нашої школи, за професіоналізм та самовіддачу на футбольному полі, та бажаємо успіхів у подальшій ігровій кар’єрі!

Інформаційна служба ФК ”Львів”