U-19: «Львів» у рівній боротьбі поступився «Шахтарю»

Матч 9-го туру юнацької Першості, в якому ПФК «Львів» U-19 приймав на «Соколі»донецький «Шахтар» U-19 виявився дуже цікавим та динамічним.

«Гірники» взяли ініціативу у свої руки і вже на 9-й хвилині 11-й номер гостей вистрибнув на рандеву з голкіпером, але Малоїд добре зіграв на виході та відбив м’яч. Як виявилось, це був лише перший дзвіночок і вже через декілька хвилин гості змогли відкрити рахунок. На передачу колишнього вихованця ДЮФШ «Львів» Романа Якуби відкликнувся Сименко і влучно пробив з лівої ноги у дальній кут воріт, де Малоїд попри всі старання був безсилий.

У середині першого тайму «Львову» вдалася чудова атака з переводом круглого з флангу на фланг, яка завершилась передачею в центр штрафної, де Артем Вовкун ударом з лінії штрафного зрівняв рахунок 1:1.
На 35-й хвилині Судаков класно пробиває зі штрафного у праву дев’ятку, але голкіпер у карколомному стрибку переводить м’яч на кутовий.

Однак лідерами на перерву пішли «гірняки». Судаков змістився в штрафну з лівого флангу, протягнув м’яч у воротарський майданчик і накотив його на лінію воротарського, де вже чекав Михайло Рудавський – 1:2.

Початок другого тайму ознаменувався одинадцятиметровим у ворота львів’ян, Абдуллаєв протягнув м’яча в штрафну, де його наздогнали захисники, які, бажаючи вибити шкір’яного, зачепили Абдулу за ногу, арбітр призначив пенальті. І знову на м’ячі Судаков, який просто не зміг переграти Малоїда в очній дуелі.

Господарі прагнули повернути паритет у грі. Максим Комарець мітив у дальню дев’ятку, але забракло влучності, а  Василь Танчак  класно стріляв у центр штрафної гостей.

На 85-ій хвилині, після стрімкої контратаки, «Шахтар» збільшує свою перевагу, щоправда з офсайду. У додатковий час львів’яни пішли  в останній штурм воріт Турбаєвського, але так і не змогли забити.

“Незадоволений результатом, але задоволений грою. Те, що не вдавалося в технічному плані, цілком компенсували самовіддачою. Хотіли показати гру саме вдома, бо два домашні матчі перед тим програли. Рахую, що вдалося показати хорошу гру. Гол на 45-ій пропустили, шкода, бо все могло бути по-іншому, якщо б пішли на перерву за рахунку 1-1, але в перерві трохи перебудували схему, знайшли потрібні слова, налаштувались і хлопці заграли. Я дякую усім за самовіддачу, дякую за старання. Ми сьогодні проробили хорошу роботу, «Шахтар» — сильний суперник, але в другому таймі вдалося вирівняти гру і показати хороший командний футбол. Будемо готуватись до наступних ігор.” – підбив підсумки матчу з «Шахтарем» наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.