U-19: «Львів» зіграв внічию із «Олександрією» – 3:3

Юнацька команда професійного футбольного клубу «Львів» зіграла внічию з «Олександрією» у матчі 8-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

Матч 8-го туру чемпіонату України серед команд U-19 підтвердив свій статус одного з найцікавіших, адже у боротьбі за перемогу зійшлися «Олександрія», яка поки не програла жодного матчу і перебуває на вершині турнірної таблиці, зігравши 8 ігор і здобувши 22 очки та ПФК «Львів», який не програв жодного матчу на виїзді та поки займає 7 місце, набравши 12 очок у 6-ти іграх.

Важко було передбачити, яким буде результат цього протистояння. «Олександрія» перебуває на вершині турнірної таблиці, а переможна серія клубу вже сягає 5-ти ігор поспіль. ПФК «Львів», у свою чергу, зарекомендував себе, як колектив, який чудово грає на виїзді, непоступливий і грізний суперник, що швидко переходить в контрнаступ і веде боротьбу на кожному клаптику поля. Також команді Колобича хотілося будь-що реабілітуватися за програний матч минулого туру.

Матч розпочався у дощ, але це не завадило командам без зволікання почати демонструвати динамічну, швидкісну і відкриту гру. Перший по-справжньому небезпечний момент був на 8-й хвилині, коли Вадим Мартинюк вийшов сам-на-сам з воротарем «Олександрії», але його ударові забракло точності і м’яч влучив у стійку.

Всі розуміли, що гол назріває і питання тільки у тому, хто заб’є першим. І от – перехоплення «Львова» в центрі поля, м’яч потрапляє у боротьбу, яку нав’язав Гулевський. Фол! Штрафний для «Львова» на 11-й хвилині. Пробивати взявся сам постраждалий. До воріт метрів 30. Удар! Відскок від мокрого газону і м’яч влітає в сітку! Це гол і «Львів» повів у рахунку (1-0).

Господарі кинулися відігруватися і на 29-й хвилині завдяки добиванню з меж карного майданчика голом відзначається Писарєв (1-0). Далі гра заспокоїлась і перейшла у центр поля, де точилася основна боротьба. Більше голів у першому таймі не було.

Другий тайм активніше розпочали господарі і на 47-й хвилині після обрізки у центрі поля Мустафаєв тягне м’яч і потужним ударом з-за меж штрафної пробиває у кут воріт Оліховського, який, хоч і дотягнувся, але не зміг відбити м’яч. Так, «Олесандрія» вийшла вперед (2-1).

«Львів» взявся будувати свої атаки, перемістивши гру на половину поля «Олесандрії» і на 63-й хвилині з-за меж штрафної пробиває Вовкун, а воротар, не втримавши слизький м’яч, відбиває його у ворота (2-2).

Далі почався вольовий футбол на мокрому полі. Футбол з великою кількістю боротьби і фолів. Було видно, що поступатися не хоче ніхто. На 86-й хвилині «олександрійці» заробляють право на штрафний. Подача у штрафну з правого флангу, м’яч летить у центр штрафної, велика кількість гравців створює метушню в карному майданчику, удар з 11-ти метрів, хоч воротар «Львова» парирує, але на добивання першим встигає Фальковський і рахунок стає (3-2) на користь господарів.

І знову «синьо-золоті леви»» не склали зброї, а кинулись відігруватись. На 4-й компенсованій хвилині після подачі Комарця з флангу, Артур Шута замикає дальню штангу. Гол! Неймовірна гра закінчилась з рахунком. (3-3).

«Була команда, грали у футбол, старалися проявити характер. В цій грі за важких погодніх умов, граючи проти лідера, команда показала гру і змогла реабілітуватися за попередній тур. Звичайно, треба працювати над стандартами, відпрацьовувати до кінця, бо дуже багато м’ячів пропускаємо зі стандартних положень. Гра рівна, ми задоволені проробленою роботою, самою грою і, якщо так піде далі, сподіваюсь на позитивні результати. Ми подякували хлопцям, що старалися в непростих умовах, продемонстрували характер.!»,- зазначив після гри наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.

8 тур чемпіонату України U-19
4 жовтня. 12:00. м. Головківка, стадіон КСК “ГОЛовківський”.

Арбітр – Вербецький Андрій (Одеська обл.)
Асистенти арбітра – Переверзєв Артем (Кропивницький), Даніленко Олександра (Одеса)
Четвертий арбітр – Федан Денис (Олександрія)
Спостерігач арбітражу – Дяденко Віталій (Кропивницький)

«Олександрія» U-19 (Олександрія) – ФК «Львів» U-19 (Львів) – 3:3 (1:1)