«Львів» U-19 обіграв «Десну» U-19

Команда серед гравців до 19 років ФК «Львів» із перемоги над чернігівською «Десною» відновила виступи у матчах чемпіонату України сезону 2018/2019 років.

Перші півгодини зустрічі пройшли в обопільній боротьбі у центрі поля та без гольових моментів з боку обох колективів. Усе змінилося на 29-й хвилині, коли львів’яни помилилися у захисті, фактично подарувавши можливість Грищенку вразити власні ворота.

Підопічні Олега Колобича пришвидшили гру та включили високий пресинг, змусивши чернігівських футболістів помилятися. Ще до відпочинку «Львів» зумів відігратися: Хімчак віддав вертикальну передачу на Бабатунде, а той другим дотиком загнав м’яча у дальній кут.

У другому таймі «синьо-золоті леви» мали повну ігрову перевагу над суперниками, що вилилося у другий забитий м’яч. Перед цим Шута не використав нагоду, пробивши з 5-ти метрів вище воріт після флангового прострілу Ременяка. А за кілька хвилин гравець «Львова» реабілітувався за попередній промах. На 59-й хвилині Артур-Богдан скористався недбалістю захисника «Десни», який намагався вибити м’яча подалі у поле, і відправив шкіряну кулю у ціль.

У середині другого тайму «Львів» залишився у меншості після того, як Медведєв отримав другий «гірчичник» від арбітра. Гості перебудували свою гру, почали діяти від захисту і перед фінальним свистком поставили ефектну крапку у поєдинку.

На 87-й хвилині Хімчак у центрі поля розібрався одразу із трьома опонентами, вискочив до воріт чернігівців і переграв голкіпера – 3:1.

«Приємно, що «Львів» добре рухався і виконував тренерські настанови, за рахунок чого і виглядав кращим за суперника. Але нам ще є над чим працювати: тактично і технічно колективу ще потрібно зігратися. У певних моментах «Десна» сьогодні нас вибачила, команди ж вищого класу помилок не пробачають. Приємно, що взяли сьогодні три очки, стартували з перемоги у 2019 році. Усі хлопці – на позитиві. І це важливо напередодні львівського дербі, яке відбудеться вже за тиждень. Ми відчули впевненість у своїх силах і рухаємося далі!», – сказав після матчу наставник команди U-19 Олег Колобич.

Зазначимо, що матч 16-го туру чемпіонату України між командами U-19 «Львова» та «Карпат» відбудеться 15 березня на стадіоні «Сокіл». Гра розпочнеться о 14:00.

15 тур чемпіонату України U-19
8 березня. 12:00. м. Чернігів, ст. «Чернігів-Арена»

АрбітрАндрій Федорук (Київська обл.)
Асистенти арбітраДмитро Рубан (Київська обл.), Дмитро Подвальний (Київська обл.)
Четвертий арбітрПавло Децюк (Чернігівська обл.)
Спостерігач арбітражуГеннадій Бич (Київ)

«Десна» U-19 (Чернігів) – ПФК «Львів» U-19 (Львів) – 1:3 (1:1)
Голи: Грищенко (29) – Бабатунде (41), Шута (59), Хімчак (87)
Попередження: Медведєв (30)
Вилучення: Медведєв (70)

«Десна»: Рощинський – Силко, Роговець, Самойленко, Мироніч, Ветоха, Ковальчук (Грачов, 72), Заворотний (к), Бабор (Приходько, 84), Остапенко (Омельяненко, 51), Грищенко

Головний тренер – Вадим Мельник

«Львів»: Денега – Григоращук (Брама, 79), Чиж, Савран, Ременяк, Медведєв, Вовкун (Кіт, 90+3), Демків (к), Хімчак (Ткач, 87), Бабатунде (Шута, 51), Брода (Малець, 72)