U-19: «Львів» з «Інгульцем» сильнішого не виявили

У суботу, 5 грудня, відбувся календарний матч дванадцятого туру Чемпіонату України U-19 сезону 2020/2021 між юнацькими складами ФК «Львів» та «Інгулець» (Петрове). Поєдинок завершився результативною нічиєю.

Очне протистояння між командами обіцяло бути таким, про яке говорять «битва за 6 очок». Обидва колективи до початку звітної зустрічі перебували на відстані витягнутої руки до п’єдестального третього місця. Власне тому, бійня на полі стадіону «Сокіл» у Львові обіцяла бути не на жарт. Кожен прагнув зіграти виключно на перемогу.

Не може не тішити те, що зі стартових хвилин матчу ігровою перевагою заволоділи господарі. Підопічні Олега Колобича відверто домінували на ігровому майданчику та у двобої зі, здавалося б, рівним опонентом значно більше створювали небезпеки попереду. Як завжди активним був Ювхимець, який раз по раз загострював своїми діями поблизу штрафного майданчика гостей. У першому таймі загалом «Львів» повинен був відзначатися не одним, а одразу декількома забитими м’ячами. Важче було назвати зі складу тих, хто свій шанс відзначитись не отримав, аніж навпаки. На жаль, попри щільну ігрову ініціативу та чимало перспективних гольових епізодів, у першій половині поєдинку забитих м’ячів все ж не було.

Другий тайм видався більш результативним. За іронією долі першими відзначились петровці. На 55 хвилині львів’яни залишили без уваги Христенка, який свій шанс реалізував на усі 100%. Таким розвитком подій «городяни» були відверто незадоволені. Власне тому, реакція була майже миттєвою. На 63 хвилині капітан «Львова» Малець відновив у рахунку паритет. Опісля цього вже пішла гра на зустрічних курсах. «Синьо-золоті леви» щосили мчали вперед забивати вдруге, але у таких прагненнях, як це часто буває, занадто поспішали. Через це на ігровому полі було чимало метушливих дій. «Інгулець» свої моменти перевтілити на забитий м’яч ще бодай один раз також не зумів. Нічийний рахунок до завершення поєдинку так і протримався.

«Львів» за суттєвої переваги по ходу протистояння дотиснути «Інгулець» таки не зумів.

«Прикро, звісно, що не вдалося взяти 3 очки у такому матчі, коли для цього були всі можливості. Вважаю, що ми повинні були вирішувати усі питання ще у першому таймі. На жаль, підвела реалізація. У другому таймі гра трохи вирівнялася, були свої нагоди і в нашого суперника. Могли, втім, забивати і ми. У підсумку, зійшлися на середині. Дорікнути своїм хлопцям мені нема чим. Всі віддавалися, бажання було через край. Можливо, через надмірну жагу до перемоги і не вдалося у другій половині поєдинку довести до холоднокровного завершення ще один епізод. Втім, так трапляється. Хлопці з кожним матчем набувають нового досвіду, який їм знадобиться у майбутньому. Продовжуємо працювати над своїми слабкими сторонами на тренуваннях та готуємось до заключного туру першої частини сезону», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

Чемпіонат України U-19
12 тур. 5 грудня. 12:00
м. Львів. Стадіон «Сокіл» 

Арбітр: Інна Вакулко
Асистенти арбітра: Марина Матковська, Ірина Рачинська
Четвертий арбітр: Ярослав Леськів
Спостерігач арбітражу: Ігор Овчар

«Львів» U-19 (Львів) – «Інгулець» U-19 (Петрове) – 1:1 (0:0)
Голи: Малець, 63 – Христенко, 55

Попередження: Мавдрик, 52, Малоїд, 83, Боберський, 87, Пилипишин, 90+1 – Кочетков, 28, Лісняк, 60, Сидоренко, 62, 83, Сейтхалілов, 63, Ярош, 83, Гаврилюк, 90+3
Вилучення: Сидоренко, 83 (2ЖК)

«Львів» U-19: Малоїд, Малець (к), Комарець, Мавдрик, Мудрий, Ювхимець (Пилипишин, 90), Харко, Копитко (Брама, 60) (Хомюк, 76), Сидор (Боберський, 68), Крушинський (Михайлів Є., 72), Бекерський

Тренер: Олег Колобич

«Інгулець» U-19: Ярош, Христенко, Сидоренко, Гаврилюк, Низький, Сейтхалілов (к), Кочетков, Цуркан (Кабаченко, 75), Смоляков, Лісняк (Голуб, 76), Донцов (Ткаченко, 79)

Тренер: Ігор Хоменко

Інформаційна служба ПФК «Львів»