«Львів» U-19 з великим рахунком обіграв «Шахтар» з Нововолинська

Команда ФК «Львів» серед гравців віком до 19 років з великим рахунком обіграла «Шахтар» з Нововолинська у товариському матчі.

Рахунок у спарингу, який проходив 4 лютого на львівському «Соколі», було відкрито вже на 4-й хвилині. Активний пресинг львів’ян в атаці призвів до перехоплення м’яча та влучного і невідпорного удару Демківа у ствір воріт.

Не встигли колективи відіграти й десяти хвилин, як перевага «синьо-золотих левів» збільшилася до двох м’ячів. Гросу заробив пенальті, а Вовкун впевнено його реалізував, поклавши «сферу» та воротаря у різні кути. Минуло ще трохи часу, і гравець, який знаходиться на перегляді, оформив третій гол «Львова».

Інтрига у матчі дещо відновилася, коли на 23-й хвилині Малець, намагаючись перервати прострільну передачу з правого флангу, зрізав м’яча у власні ворота. Але незадовго до перерви в одній з атак Гросу технічним ударом перекинув голкіпера та повернув гандикап у три голи.

У другій половині зустрічі гольова феєрія продовжилася. Спочатку «містяни» через помилку у захисті пропустили вдруге, але з плином часу додали до гольового активу п’ятий та шостий м’ячі у цій грі. На 71-й хвилині Кіт обікрав захисника у штрафному гостей та покарав суперників за необачність, а перед фінальним свистком Хитрень реалізував швидкісну вертикальну атаку «Львова» – 6:2.

У суботу, 9 лютого, команда Олега Колобича проведе матч третього туру Меморіалу Юста-2019 з командою ФОК «Городок».

Товариський матч

«Львів» U-19 (Львів) – «Шахтар» (Нововолинськ) – 6:2

Голи («Львів»): Демків (4), Вовкун (10, пен), гравець на перегляді (17), Гросу (43), Кіт (71), Хитрень (90)

«Львів» U-19: Денега (Малоїд, 60) – Брама (гравець на перегляді, 60), Малець (гравець на перегляді, 45), Чиж, Григоращук (Савран, 60), Гросу (Токар, 45), Демків, Вовкун (Мельничук, 45), Шута (гравець на перегляді, 60), Дмуховський (Кіт, 45), гравець на перегляді (Хитрень, 70)