U-19: У «львівському дербі» «Львів» поступився «Карпатам»

Юнацька команда професійного футбольного клубу «Львів» поступилася львівським «Карпатам» у матчі 10-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

Активність «городян» призвела до пенальті на 8-й хвилині, яке призначив арбітр за гру рукою у карному майданчику «Карпат».  Одинадцятиметровий взявся виконувати Вовкун. Артем не схибив і класно пробив низом у лівий кут воріт.

«Карпати» почали додавати і перший  гострий момент з’явився на 31-й хвилині, коли з-за меж штрафної пробив Сич, проте Малоїд парирував.

На 34-й хвилині Раделицький з лівого флангу передав круглого на 11-ти метрову позначку, де чатував Тлумак, який прийняв м’яч і пробив під поперечку. Так, рахунок став рівним.

Грі судилося кардинально перевернутися, бо Раделицький на 40-й хвилині записав на свій рахунок і гол, він пробив з лівої в дальній кут низом і забив шкір’яного у сітку. Прикро те, що «зелено-білим» вдалось реалізувати практично все, що було створено біля воріт гостів.

Другий тайм розпочався не так жваво як перший, але на 52-й хвилині після подачі з правого флангу Мердєєв пробиває головою з воротарського майданчика, та Малоїд у карколомному стрибку відбив м’яч. У цьому моменті голкіпер зіграв якнайкраще.

На 72-й хвилині прикрої помилки припустився Малоїд, який, бажаючи якнайшвидше розпочати атаку, вийшов з м’ячем в руках з-за межі штрафної, але стандарт, який взявся пробивати Козак не увінчався успіхом. Господарі перехопили ініціативу і проводили доволі небезпечні атаки, але рахунок залишався незмінним.

Слічний на 90-й хвилині, класно пробив «шведою» у правий кут воріт Малоїда, м’яч, що вилетів з-за спин захисників, пройшов у кут воріт Малоїда (3-1).

На 3-й доданій хвилині ПФК «Львову» вдалося забити, здавалося, чистий гол, але лайцмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд. Доволі контраверсійний момент..

Коментар Олега Колобича: «Прикро, що пропустили гол під кінець тайму, все таки треба зберігати концентрацію. Добре грали поки виконували установку, в другому таймі зробили декілька вимушених замін, що мало свій вплив на гру. Будемо готуватись до наступних ігор, хочемо реабілітуватися після двох поразок. Підготовка до наступного матчу проходитиме у звичному режимі.».

10 тур чемпіонату України U-19
25 жовтня. 13:00. м. Рава-Руська, стадіон «Локомотив»

Арбітр Максим Фірсов (Рівне)
Асистенти арбітра –  Артем Переверзєв (Кропивницький, Кіровоградська обл.), Олег Мімнонов (Тернопіль)