У п’ятницю, 11-го листопада, на стадіоні “Сокіл” відбувся контрольний матч за участю юнацького складу “Львова” та команди вікової категорії U-17 дитячо-юнацької школи ФК «Львів».
Тренерcький штаб U-19 на чолі з Тарасом Гвоздиком скористалися перервою, що виникла через матчі національних збірних та особливість календаря чемпіонату юнацьких команд та провели контрольну гру між командами U-19 та U-17.
Спаринг став корисним для обох колективів, адже юнацькому складу «Львова» була необхідна ігрова практика у двотижневе міжнародне вікно. Натомість підопічні Романа Гданського та Олега Колобича минулої суботи завершили перший етап Еліт Ліги ДЮФЛУ сезону 2021/22.
Перемогу ж у ньому здобули доросліші «синьо-золоті леви», які мали ігрову перевагу та вирішили долю поєдинку на свою користь у другій 45-хвилинці. Максим Задорожний вийшов сам-на-сам із голкіпером U-17 та відправив м’яч у сітку, 1-0.
ФК “Львів” U-19 продовжить підготовку до матчу 15-го туру проти луганської “Зорі”, який відбудеться на домашній арені львів’ян 19-го листопада. Про час матчу буде повідомлено додатково.
Товариський матч
12.11.2021, стадіон “Сокіл”
ФК «Львів» U-19 – ФК «Львів» U-17 – 1:0 (0:0)
Гол: Задорожний
«Львів» U-19 (стартовий склад): Шарун, Величко, Чабан, Малецький, Комарець, Мудрий, Кицун, Пилипишин, Задорожний, Ювхимець, Кукуруза.
«Львів» U-17: ГНП, Гайдук, Шута, Микосовський, Бідзінський, Висоцький, Герега, Михавко, Вишинський, Михайлів, Квас.
Інформаційна служба ДЮШ ФК «Львів»
