U-21 vs U-19: дубль «Львова» впевнено переміг у контрольній грі

У п’ятницю, 6 вересня, на стадіоні СКА у Львові відбувся контрольний матч за участю дублюючого складу та команди U-19 футбольного клубу «Львів».

Тренери Андрій Ханас та Олег Колобич скористалися перервою, що виникла через матчі збірних та особливість календаря чемпіонату U-19, і провели контрольну гру між командами U-21 та U-19.

Спаринг став корисним для обох колективів, адже дублюючому складу «Львова» була необхідна ігрова практика у двотижневе міжнародне вікно, а підопічним Колобича вже за тиждень потрібно буде вдома приймати київське «Динамо» у межах чемпіонату U-19.

Перемогу ж у ньому здобули доросліші «синьо-золоті леви», які мали ігрову перевагу та вирішили долю поєдинку на свою користь ще у перші 45 хвилин. Для цього команді Ханаса знадобилося усього десять хвилин у середині першого тайму. Карвацький влучним ударом вразив дальню «дев’ятку», а за кілька хвилин він асистував Ременяку, який не залишив шансів воротарю. Гольову крапку у цій грі поставив Нич: Малоїд впорався з дальнім ударом Демківа, але зарадити добиванню Назарія з кількох метрів не зумів.

Товариський матч

ПФК «Львів» U-21 – ПФК «Львів» U-19 – 3:0
Голи: Карвацький (32), Ременяк (35), Нич (41)

«Львів» U-21: Жупанський – Тягло, Білий, Медведєв, Савошко, Демків, Пентелейчук, Карвацький, Ременяк, Хімчак, Нич
На заміни виходили: Кос, Пиріг, Олексів, Микитюк

«Львів» U-19: Малоїд – Комарець, Григоращук, Оберман, Гулевський, Топчій, Малець, Куник, Хитрень, Ткач, Шута
На заміни виходили: Бекерський, Кіт, Ольховий, Гураль, Мартинюк, Боберський

Інформаційна служба ПФК «Львів»