У кожен гуртожиток – по тисячу фанів!

У студентських гуртожитках Національного університету «Львівська політехніка» під час Євро-2012 планують розмістити майже три тисячі закордонних вболівальників. Численних іноземних гостей європейського футбольного фесту планують компактно розмістити у трьох студентських гуртожитках. В університеті розпочав діяти локальний штаб з підготовки до Євро-2012, повідомляє офіційний сайт навчального закладу.

«Ми будемо просити наших студентів звільнити гуртожитки до 25 травня, – розповів заступник директора студмістечка Львівської політехніки Ігор Якубовський, – а якщо можливо, то і раніше. Звісно, тим, кому справді потрібно буде залишитися, шукатимемо можливості для проживання в іншому місці. Плануємо провести роз’яснювальні зустрічі зі студентами, щоб відповісти на всі запитання та пояснити ситуацію з виселенням. Для цього залучатимемо активістів органів студентського самоврядування, організації ВЕST, волонтерів, зрештою, всіх охочих допомогти».
Серед інших невідкладних завдань – підготовка волонтерів, які працюватимуть з іноземцями у гуртожитках. Йдеться, насамперед, про досконале знання іноземної мови, вміння забезпечити відповідний сервіс. Львів’яни враховують і такий важливий нюанс як можливість встановлення у кімнатах ліній підключення до Інтернету.
Передбачається, що футбольні вболівальники перебуватимуть у студмістечку місяць – з 1 червня до 1 липня. З початку другого літнього місяця студенти-політехніки зможуть повернутися у свої відремонтовані помешкання.

Інформаційний центр «Україна-2012»

На світлині з сайту Студмістечко НУ «Львівська Політехніка» – 13-й гуртожиток