У Львові на час Євро облаштують інформаційні центри

       Львівські волонтери приймаючого міста в рамках виконання інформаційно-довідкового супроводу єврофанів встановлять у місті 22 інформаційні центри. Вони у вигляді наметів будуть улаштовані в точках прибуття та відправлення гостей (залізничні та автовокзали, а також аеровокзал), в центральній частині міста, а також у точках відправлення транспорту на стадіон. Про це під час презентації волонтерської програми приймаючого міста Львів в Інформаційному центрі «Україна-2012» розповіла координатор львівських добровольців Євро-2012 Марія Чубата.

      Вона зазначила, що окрім інфоцентрів, до роботи з вболівальниками під час чемпіонату будуть долучені фан-посольства. Останні, за словами пані Чубатої, проводитимуть роз’яснювальну роботу, а також збиратимуть загублені речі.

      Як повідомила координатор програми добровольців Львова до Євро-2012, волонтерський центр буде розташовуватися у шкільному навчальному закладі, який знаходиться в центрі міста Лева. «Під волонтерський центр тут буде виділено 3 приміщення – для зустрічей, зберігання речей, а також їдальня», – розповіла Марія Чубата.

       Як в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в «Агенції з підготовки Львова до Чемпіонату Європи з футболу 2012», у місті Лева планується створити цілодобову «гарячу лінію», де вболівальники та мешканці міста зможуть отримати завжди актуальну інформацію та необхідну допомогу.

       Зазначимо, що виконуючи роботу волонтера приймаючого міста Львова на Євро-2012, добровольці отримають форму (футболка, вітрівка, сумка, кепка та шорти), безкоштовний проїзд у громадському транспорті, страхування, сертифікат, а також доступ до волонтерського центру. Кожен волонтер матиме бейдж, який і стане тимчасовим квитком для проїзду у громадському транспорті. Однак, цей квиток, скоріше за все, не поширюватиметься на проїзд у маршрутному таксі – з ними домовитися не вийшло.

 Інформаційний центр «Україна 2012»