У списку найактивніших фанів Євро – швейцарці, американці та молдавани!

       До десяти найактивніших країн, фани яких найбільше купляють квитки на Євро-2012 увійшли: Молдова, Румунія, Швейцарія, Сполучені Штати Америки, країни, збірні яких взагалі не приймають участі в ЧЄ. Як заявили в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» в прес-службі УЄФА, на підставі цифр першого етапу продажу квитків, які продавались у вільному доступі через сайт УЄФА, можна зробити висновки, що найбільшу активність проявили мешканці приймаючих країн – України та Польщі, які викупили 85% тікетів. До десятки найактивніших країн, фани яких приїдуть в Україну, входять Німеччина, Молдова, Росія, Швейцарія, Румунія,     Сполучені Штати, Англія та Франція. 
       Коментуючи присутність у списку, зокрема, швейцарців, в УЄФА пояснюють активність вболівальників тим, що минулого разу країна приймала Євро-2008 і сьогодні ці фани намагаються ще раз відчути смак футбольного фестивалю. 
       Як зазначали в УЄФА раніше, «живі» матчі Євро-2012 на українських стадіонах буде дивитись мінімум 50% українців, які найактивніше викупляють квитки на ЧЄ. 
       Нагадаємо, нещодавно прозвучали заяви про те, що в загальній масі квитків невикупленими залишилось лише 5-10%. Кілька днів тому завершилась лотерея польської федерації , яка засвідчила про шалений попит на квитки національної збірної у приймаючій Польщі – на одну перепустку претендувало 26 вболівальників.  Загалом шляхом лотереї було розподілено 6 212 квитків на матчі Євро-2012 між понад 160 тисячами вболівальників, які подали заявки на тікети через офіційний сайт УЄФА.
       Українська лотерея відбудеться 15 березня, як і розіграш інших квот національних федерацій. Усі вболівальники, які зробили заявки на перепустки на матчі своєї збірної, будуть одразу поінформовані про результати жеребкування. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в прес-службі УЄФА.

Інформаційний центр «Україна-2012»