Упевнена перемога та прикра поразка в Чернівцях

У суботу – 24-го травня – традиційно дві команди дитячо-юнацької футбольної школи футбольного клубу «Львів», у рамках Вищої Всеукраїнської ліги, завітали в гості до Чернівців та помірялись силами з місцевою «Буковиною», як наслідок, «Львів» U-16 привіз додому три очки, натомість чотирнадцятилітні гравці зазнали чергової поразки

«Буковина» Чернівці U-16 – «Львів» U-16:  0-4 (0-3)

Підопічні Олега Колобича, цього разу, гольові моменти не лише створювали, а й реалізовували. Вагому заявку городяни зуміли зробити вже у першому таймі, тричі розписавшись у воротах господарів поля. Спочатку арбітр зустрічі вказав на 11-ти метровий удар, після того, як буковинці тягнули за футболку в штрафному майданчику Остапа Гамарника. Карний постріл чітко реалізував Володимир Якімець, 0-1! Через три хвилини черговий фол у виконанні місцевих футболістів на собі відчув Віталій-Дмитро Теплий, добре, що порушення було здійснене знову в штрафному майданчику господарів, як наслідок – чергове пенальті. Цього разу не схибив Назарій Русин, 0-2! Третій гол організував знову Якімець. Володимир забив з гри обвідним ударом у дальній кут воріт, 0-3! У другій сорокахвилинці остаточну крапку в зустрічі поставив Олександр Савошко, який пробив чітко після передачі у виконанні Назарія Русина – 0-4! Назагал, вразити ворота «Львів» міг щонайменше ще три рази – вихід сам на сам із голкіпером змарнував Русин, а ще два хороших моменти подарував «Буковині» Григорій Занько. Не можна сказати, що чернівчани виглядали повністю безпорадними, їм таки вдавались поодинокі небезпечні постріли, проте оборона «Львова» і воротар, і цей матч відіграли на нуль.

«Буковина» Чернівці U-14 – «Львів» U-14:  2-1 (0-1)

А ось вихованцям  Олега Яремчука таланило менше. Хоча після першого тайму Леви вели в рахунку 0-1, другий тайм звів нанівець сподівання на три очки. Городян вперед вивів гол у виконанні Романа Клебана. «Буковина» ж перший гол відіграла зусиллями на добиванні, після парирування першого пострілу нашим голкіпером, а другий м’яч наша команда отримала з 11-ти метрів, до слова, пенальті, як вважає наставник ФК «Львів» U-14 Олег Степанович Яремчук, було призначено помилково…