Вадим ЄВТУШЕНКО: «Нагороду поділимо на всю команду»

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Вадим Анатолійович Євтушенко на післяматчевій прес-конференції поділився своїми враженнями від переможного матчу із ФК «Львів».

Головним підсумком звітного матчу є перемога, ще й чимало забили голів. Зміст гри ж бажає кращого. Не змогли організувати постійний тиск воріт суперника, хвилювалися, не зіграним був півзахист. Не вистачало нам Олександра Скляра. «Львів» взимку поповнився кількома досвідченими футболістами, котрі нас перегравали в центрі поля. Супернику дуже потрібні очки – поранений звір подвійно небезпечний. Нам сьогодні вдалося реалізувати свої моменти. Відзначу, що була не погана реалізація, що не може не радувати.
Яку нагороду вручите Андрію Порошину за два забиті м’ячі?
Перемогла вся команда. Нагороду поділимо на всю команду.
Відчувалася нестача травмованих футболістів?
Так, в півзахисті нам не вистачало гравців. Ми заявили досвідченого Романа Войнаровського, але він ще відбуває дискваліфікацію. Ми вирішили довіритися молодим. У півзахист перевели досвідченого Тараса Дурая. Вже після матчу із ФК «Одеса» почне тренуватися в основній групі Олександр Батальський. З Андрієм Шибко не зрозуміла ситуація: він вдома, в нього висока температура й не відомо коли буде здоровий.
Як оціните гру вихованців кіровоградського футболу Вячеслава Самойленка і Дмитра Осадчого?
Самойленко хвилювався. Я вже вчора зазначав, що ми планували його віддати в оренду та він своєю працею довів, що гідний залишитися в нашій команді. В нього з’явилася міць, швидкість, активно грав на фланзі. Осадчий не погано увійшов у гру, віддав гольову передачу. 

Інформаційна служба «Львова» за матеріалами ФК «Зірка»