Відкрито акредитацію на домашні матчі ФК «Львів» у сезоні 2018/2019

Прес-служба ФК «Львів» оголошує про початок акредитації на домашні матчі команди у чемпіонаті України серед команд Прем’єр-ліги та Кубку України у сезоні 2018/2019 років.

Для отримання перепусток на майбутні матчі, необхідно заповнити акредитаційну форму, завірену печаткою і підписом керівника видання, теле- або радіокомпанії. Заявки на акредитацію приймаються на електронну адресу fclviv@yahoo.com до 17-го липня (включно). Акредитації видаватимуться за редакційними посвідченнями, дата і час видачі будуть повідомлені додатково. Засоби масової інформації, які не направлять на адресу прес-служби ФК «Львів» належним чином оформлені попередні заявки, не матимуть права на отримання акредитаційних документів.

Нагадаємо, згідно регламенту Прем’єр-ліги, відеозйомку в день проведення матчу в чаші стадіону мають право здійснювати лише представники офіційного мовника. Всі інші ТВ-компанії можуть працювати із записуючим обладнанням лише в змішаній зоні і в залі для прес-конференцій. Фотокореспонденти перед матчем зобов’язані отримати маніжку (біб) в обмін на редакційне посвідчення і проводити зйомку виключно за воротами.

Довідки за телефоном – (093) 996-47-35 (Юрій)

Інформаційна служба ФК “Львів”