26-го жовтня свій 51-й День народження відзначає тренер-координатор старшої школи ДЮФШ ФК «Львів» Олег Колобич.
Бажаємо Олегу Васильовичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у тренерській роботі та натхнення.
Хай кожен день дарує радість, перемоги й задоволення від улюбленої справи.
З повагою, колектив ДЮФШ ФК «Львів»
