Вітаємо команду ФК «Львів» U-16!

Сьогодні, четвертого червня, вихованці дитячо-юнацької футбольної школи футбольного клубу «Львів», а саме ФК «Львів» U-16 (тренер – Олег Колобич), у львівському дербі проти одноліток із «УФК-Карпати» Львів, на виїзді, здобули нічию, а разом із нею третє місце у своїй четвертій групі та отримали право боротися далі за звання найкращої команди в Україні!

Матч був принциповим не тільки через те, що зійшлися лідери групи та ще й обидві львівські команди, а й тому, що можливість посісти третю сходинку мали й «УФК-Карпати», для цього їм потрібно було будь-що перегравати шістнадцятилітніх футболістів «Львова». Однак, навіть «рідні стіни» карпатівців, не стали на заваді нашим хлопцям аби показати добротній футбол і отримати жаданий результат.

«УФК-Карпати» Львів U-16  – ФК «Львів» U-16 – 1-1 (0-0)

м. Львів, 4-го червня (середа), 12-00

Перша сорокахвилинка матчу проходила в обопільній боротьбі, хоча кращі моменти відзначитися мали саме юнаки Олега Васильовича. Зокрема в одному з ігрових епізодів, у перекладину карпатівських воріт влучив Володимир Якімець. Але перший тайм так і завершився без забитих голів.

А на сімнадцятій хвилині другого тайму вперед вийшли господарі, після майстерно виконаного стандарту. Пропущений м’яч не знітив городян і вже через десять хвилин, після затяжної атаки, яка проводилася, то одним, то іншим флангом, Руслан Марушка завдав вирішального пострілу та вразив ворота учнів УФК, як наслідок 1-1 і третя сходинка в групі!

Тож вітаємо шістнадцятилітніх майстрів шкіряного м’яча нашої футбольної школи з хорошим результатом, але сезон для них продовжується. Вже найближчим часом інформаційна служба нашого клубу повідомить Вас коли і з ким «Львів» U-16 зіграє стикові матчі в продовженні своєї ходи до звання найкращої команди України.