Волонтерів Львова одягнуть у жовту форму

Волонтери Львова, які допомагатимуть гостям Євро-2012, будуть одягнені у форму яскравого жовтого кольору, один комплект якої коштує 400 гривень. Про це повідомив директор Львівського департаменту Євро-2012 Олег Засадний.

«Очікується, що до кінця травня форма вже буде готова і видана волонтерам. При розробці форми ми керувалися концепцією бренду міста, дотриманням загального стилю та культури міста. Тому для форми використані жовті та коричневі кольори. Вартість кожного комплекту форми становить 400 гривень », – цитує Олега Засадного прес-служба Львівської міськради.

Комплект форми Львівського волонтера буде складатися з футболки, шортів, кепки, куртки та сумки. Розробниками цієї форми є кафедра дизайну Академії мистецтв.

Нагадаємо, Львів до Євро-2012 планує залучити 940 волонтерів. 96% добровольців приймаючого міста – це особи, які постійно або тимчасово проживають у Львові. Решта 4% – це волонтери з інших регіонів України та мешканці інших країн. З-поміж українських міст найактивнішими виявились жителі Івано-Франківської та Тернопільської областей. 

Окрім українців, до волонтерської служби приймаючого міста Львова приєднаються громадяни Сполучених Штатів Америки, Австралії, Росії, Білорусії, Німеччини, які допомагатимуть у медіа-центрі та інформаційно-довідковому супроводі.  

Інформаційний центр «Україна-2012»