Сьогодні – 28-го лютого (у вівторок) – Синьо-Золоті Леви провели третю зустріч поспіль на Кримському півострові. Цього разу спаринг-партнером «Львова» стала не так давно утворена, проте досить амбітна команда з Ялти – «Жемчужина».

«Львів» – «Жемчужина» Ялта 1-4 (0-3)

Україна, АР Крим, Бахчисарайський р-н., смт. Куйбишеве, футбольне поле тренувальної бази, 0˚С, 11год. 00хв.

«Львів»: Шпук, новачок-1, Сухоцький, Мостовий, новачок-2, Родін, Тимчишин, Мельник, Гордійчук, Гарас, новачок-3; на заміну виходили: Войтович, Онисько, Басараб, Вербний, Куцяба, Вольський, Рева, Козловський, Балух.

Футболісти нашої команди вже третій день підряд проводять повноцінні футбольні поєдинки і це попри щоденні навантажувальні тренування, тому, як то кажуть, втома дає про себе знати. Особливо це було помітно під час поєдинку із гравцями ялтинського клубу. Кримчанам вже на перших хвилинах зустрічі вдалось двічі вразити наші ворота, після помилок у захисті, яких допустили ті футбольні виконавці, які, власне, прибули до табору «синьо-золотих» на перегляд. А третій гол вийшов дещо курйозним, коли після того, як м’яч зі свого штрафного вибив голкіпер Левів, гравець «Жемчужини» зумів перехопити «смугастого» й, відразу зльоту, ввігнати в сітку воріт галичан, 0-3. Після перерви також без казусів не обійшлося – захисники «Львова» відзначились автоголом, 0-4. Протягом другого тайму тренерський штаб городян випустив ряд «свіжих» виконавців, після чого великі шанси в наших гравців були не те, щоб вирівняти рахунок, ба більше – вийти вперед. Але всі нагоди було змарновано, а це: пенальті у виконанні Юрія ВОЙТОВИЧА, вихід один в один Ігоря БАЛУХА, дві перекладини у виконанні Олега ГАРАСА та Павла ОНИСЬКА, але…рахунок не змінювався. Та забити гол престижу «Львів» таки зумів зусиллями Сергія РЕВИ й Павла ОНИСЬКА – перший чітко прострілив із флангу, а другий в один дотик змінив траєкторію польоту смугастого, як наслідок остаточний рахунок у зустрічі – 1-4.

За словами наставника «синьо-золотих» Володимира ЖУРАВЧАКА, після матчу, із футболістами було проведено серйозну розмову, оскільки тренерський штаб «Львова» не побачив під час гри достатньої самовіддачі та демонстрації вольових зусиль – гри через неможу. Із новачків, які дебютували в цій грі не підійшов жоден.

Наступний контрольний спаринг заплановано на четвер – перше березня. Львівські Леви зійдуться з чернівецькою «Буковиною».