Вигравати матчі проти найсильніших команд

Форвард Бруно, фланговий нападник Панамбі та вінгер Вадим Янчак дали перші коментарі після представлення  в якості новачків «синьо-золотих левів» на майбутній сезон.

Бруно

Я вже відчув в період тренувань та ігор, які проводилися на зборах, різницю у вимогах до футболу в Бразилії і України. Вдячний «Палмейрасу», в якому я провів 4 роки і сформувався як футболіст. Зараз завдяки допомозі тренера і хлопців намагаюся якомога швидше адаптуватися і заграти з більшою користю для клубу.

Я три роки тому працював разом з Габріелем Жезусом з «Манчестер Сіті», спілкуюся з його родиною. Постійно підтримую його і радий, що його кар’єра розвивається таким чином. Чекаю, що одного разу ми зустрінемося на полі – один проти одного або разом в складі однієї команди.

Хочу забити якомога більше голів, допомогти команді вигравати і, звичайно, досягти тих завдань, які були оголошені керівництвом клубу – зайняти якомога вище місце в турнірній таблиці, яке дозволить потрапити в Лігу чемпіонів або Ліги Європи, і святкувати ці успіхи разом з колективом!

Панамбі

Я вже встиг познайомитися з українським футболом.  На мою думку, тут грають у силовий футбол. Жуліо, який вже виступає в Україні тривалий час, вже знає кілька українських слів і допомагає мені в адаптації в команді.

Вадим Янчак

Я дуже задоволений, що мені випав шанс зіграти за ФК «Львів» у Прем’єр-лізі, до цього я грав лише у Другій лізі. Я працюю кожен день, стараюся по максимуму виконувати усі настанови тренера. Будемо готуватися до старту чемпіонату, команда у нас бойова, будемо битися з усіма нашими суперниками. Мої найсильніші якості на полі – швидкість, дриблінг і удар. Бажаю, щоб вболівальники приходили на усі наші матчі. Будемо їх дивувати та вигравати матчі проти найсильніших команд!

Інформаційна служба ФК «Львів»