Вихованців ДЮФШ ФК “Львів” нагородили медалями та подарунками

Вчора, 15-го листопада, на «Арені Львів» у рамках відбору до Євро-2021 молодіжна збірна України приймала Данію. У перерві цього поєдинку відбулося відзначення найкращих футбольних дитячо-юнацьких команд Львівщини, до яких власне було залучено вихованців ДЮФШ ФК “Львів”.

Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко та перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов вручили на полі ексклюзивні нагороди і цінні подарунки гравцям львівського футбольного клубу «Копа», до складу якого входять і вихованці “Львова”.
Нагадаємо: в липні цього року вони другий рік поспіль стали чемпіонами світу на традиційному міжнародному турнірі «Hope for Mundial» («Надія на Мундіаль») серед 29-ти команд, сформованих із дітей під опікою та з багатодітних сімей.
Федерація футболу Львівської області організувала для них солодкий стіл, окрасою якого став спечений спеціально до цієї події красень торт у вигляді футбольного поля. 
Підтримували молодіжну збірну України на стадіоні понад 4 сотні дітей із футбольних команд 10-ти вікових категорій, які грають у Дитячо-юнацькій футбольній лізі Львівщини. По завершенні матчу, вони зі своїми тренерами та батьками завітали у фан-кафе «Арени Львів», де Федерація футболу Львівської області влаштувала для них справжнє свято, прикрасивши зал півтисячею жовто-блакитних повітряних кульок із зображенням логотипа ФФЛ. Кожен міг посмакувати соком і поласувати солодощами.
Керівник обласного Будинку футболу Олександр Шевченко разом із головним тренером молодіжної збірної України Русланом Ротанем, представниками Української асоціації футболу та працівниками ФФЛ нагородив медалями переможців та призерів обласної ДЮФЛ.
Маленькі та юні футболісти зробили на згадку фото з наставником української молодіжки, який подякував львів’янам за гарячу підтримку збірної, й отримали автографи. Це футбольне свято вони запам’ятають надовго.
ФК ЛЬВІВ-07 – ІІІ МІСЦЕ 2006 р.н.

фото Євгена Кравса

Інформаційна служба ДЮФШ ФК “Львів”