12.04.2017 14-00 ст. “Локомотив”, м. Здолбунів.

Голи: Джум (58) – Романчук (43), Горін (60), Савошко (64), Ременяк (66, 86).
“Верес”: Грилюк – Луць, Бакшин, Киричук, Мамчур, Джум, Баранович, Гуринович, Кравчук, Приходько, Гайдучик. Запасні: Гусарук, Тимошицький, Гордійчук, Єрмолін, Нагайник, Ящук, Крейч.

Тренер: Орест Баль.

ФК “Львів”: Широкий – Савошко, Бариляк, Глушко, Чепа, Янчак, Горін, Романчук, Вичіжанін, Ременяк, Дроздовський. Запасні: Стефюк, Турко, Семенюк, Синицький, Тягло, Карвацький, Дахновський.
Головний тренер: Андрій Чіх.

Сьогодні, 12 квітня, стартувало друге коло Першої ліги U-19. На стадіоні “Локомотив” у Здолбунові львів’яни зустрілися з рівненським “Вересом”. У команді суперників відбулись достатньо кардинальні зміни. Відомий у минулому футболіст рівненського «Авангарду» Орест Баль – очолив команду «Верес» U-19. На цьому посту він замінив Дмитра Улянчука, який керував командою упродовж осінньої частини турніру. Майже повністю змінився і склад команди. Із тих, хто грав у клубі восени сьогодні залишилося лише четверо: Сергій Тимошицький, Микола Гайдучик, Олександр Бакшин та Юрій Луць. Підопічні Андрія Чиха проводили серйозну підготовку до старту у другому колі на зборах в Закарпатті та виступають лідером змагань.
Перший тайм обидві команди зіграли майже на рівних. Господарі поля стримували натиск “городян”. Було декілька хороших моментів аби забити, але гравці їх не реалізували. Під кінець першого тайму рахунок відкриває Романчук, який після неточного удару  у ворота отримує м’яч, обходить суперників та пробиває круглого, буквально розкидавши суперників біля їхніх воріт. Після перерви “Верес” пішов в контратаку. Футболіст “червоно-чорних” – Андрій Джум вивів нашого воротаря із штрафного майданчика та пробив удар у пусті ворота, зрівнявши рахунок на 58-ій хвилині. Наші гравці не забарились із відповіддю. Упродовж шести хвилин “синьо-золоті” створили три вдалі атакати. На 60-ій хвилині Горін отримує передачу з правого флангу від Янчака та впевнено переграє голкіпера, поклавши круглого в кут воріт з лінії штрафного. Сьогодні Артур Ременяк прийняв участь у трьох голах: два голи, одна результативна передача. Перший гол на 66 хвилині, моментально після голу Савошко, вганяючи “Верес” у повний ступор . Наступний момент для Ременяка створив Турко, який зробив чіткий навіс на голову Артура, а той вколотив м’яч головою в ворота “Вереса” . У підсумку закономірна перемога 1-5 на користь “городян”.

Тренер команди “Верес” наголосив на тому, що його команда не проходила тренувальних зборів і підготовку до другого кола почала лише нещодавно. “Очевидно, хлопців здолала втома. А із втомою з`явилися і тактичні помилки…” – додав Орест Баль.  Головний тренер ФК “Львів” вважає перемогу та результат закономірними.