ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ U-19: без шансів для суперника

Сьогодні, 16-го лютого, відбувся третій ігровий день “Зимового Кубка ДЮФЛУ-2020” U-19. На підопічних Богдана Бандури та Ігора Ільківа (ФК “Львів” U-17) чекав заключний матч з івано-франківським “Прикарпаттям”.

У заключному матчі ФК “Львів” здобув розгромну перемогу та не залишив шансів своєму супернику. Господарі забили аж 7 голів у ворота франківців. Гості ж активізувались лише після 4-х пропущених та зуміли забити гол “престижу”. Двічі забивали Максим Мудрий та Василь Танчак, хет-трик оформив Михайло Харко.

Ця розгромна перемога зберегла шанси на вихід до другого етапу – чвертьфінальних поєдинків. Адже в разі нічиєї між “Карпатами” та “Нікою” всі команди (окрім “Прикарпаття) мали би по 5 пунктів, однак “городяни” за найкращою різницею забитих і пропущених м’ячів, посіли б першу сходинку в групі.

Дива не сталося, “зелено-білі” обіграли свого суперника з рахунком 2-0 та вийшли до чвертьфіналу.

ФК “Львів” U-17 – ФК “Прикарпаття”  Івано-Франківськ U-17- 7:1
Голи: Мудрий (2), Харко (3), Танчак (2)

ФК “Львів”: Лалак, Данило, Величко, Гурманчук, Танчак, Ювхимець, Мудрий, Суботін, Довбецький, Михайлів, Малецький.
Тренери: Ігор Ільків, Богдан Бандура