Дмитро Фіалка: “Гравці, які виходять на заміну підсилюють команду”

Тренер ФК “Львів” U-16 Дмитро Фіалка прокоментував результат матчу проти київського “Динамо” U-16, у якому львів’яни здобули путівку до півфіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ.

“Гра була дуже важкою, “Динамо” непроста команда. Ми розуміли, що суперник дасть нам дуже мало часу та простору для гри в футбол. Для нас це був виклик, і нам було цікаво чи ми можемо його прийняти. Я дуже задоволений, що гравці намагалися виконувати план на гру, який ми готували весь тиждень, хоча не завжди все виходило. Аналізуючи матч зі “Спартою” та  “Динамо”, чернівчанам ми дозволили створити більше моментів, ніж динамівцям. Це свідчить про те, що в нас є покращення в грі в захисті, що тренерський штаб дуже тішить. Гра не була ідеальною для нас, але ми зуміли дати результат. На тренуваннях ми працюємо над кутовими, і в матчі з “Динамо” це спрацювало.  Дуже приємно, що продовжується тенденція, яка почалась на старті турніру. Гравці, які виходять на заміну підсилюють команду, загострюють гру та забивають. Це дуже важливо для команди в якій є конкуренція, не лише виходити в стартовому складі, а й бути “джокерами” на лаві запасних.  У матчі із київлянами “джокером” став Олександр Ковбаснюк, який вийшов на заміну та вирішив долю поєдинку. Це командна робота, адже всі напрацювали на цю перемогу, хлопці молодці.

Хотіли би подякувати керівництву ДЮФШ ФК “Львів” за організацію поїздки на виїзд. Трансфер до Києва, проживання та харчування, все було на найвищому рівні. Це дуже допомогло команді дати позитивний результат. Дуже приємно готуватись в таких умовах, коли створені всі умови для футболістів та тренерського штабу. Також хотіли би подякувати батькам гравців, які дуже неочікувано зустріли нас посеред ночі у Львові. Зробили справжній подарунок хлопцям, запалили фаєра та запустили феєрверки. Зустріли нас дуже тепло.”

Нагадаємо, що ФК “Львів” U-16 в 1/4 фіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ на виїзді здолав київське “Динамо” U-16 з рахунком 1-0. 

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”