Дмитро Фіалка: “Зібрались та проявили характер справжніх левів”

Тренер ФК “Львів” U-16 Дмитро Фіалка прокоментував результат матчу проти чернівецької “Спарти” U-16, у якому львів’яни здобули путівку до чвертьфіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ.

“В сезоні 2021/22 ми 5 разів програвали по ходу матчу, лише 2 рази нам вдавалось зрівняти рахунок. У матчі із “Спартою” це був вже 6-й раз. Але це вперше, що ми не лише зрівняли рахунок, але й перемогли. Це дуже тішить, що дойшли до такого прогресу. Суперник дуже добре грав, створював моменти. Хоча і в нас було достатньо моментів, але підводила реалізація. 1/8 фіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ видалась важкою, але хлопці молодці. Зібрались та проявили характер справжніх левів, пройшли до чвертьфіналу. Тренерський штаб задоволений результатом та грою в нападі, але не достатньо задоволені грою в захисті. Є над чим працювати”.

Нагадаємо, що ФК “Львів” U-16 в 1/8 фіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ вдома приймав “Спарту” U-16 та переміг з рахунком 2-1.