ДЮШ ФК “Львів” відновила тренувальний процес

Сьогодні, 16-го березня, дитячо-юнацька школа ФК “Львів” відновила тренування для дітей та юнаків. Відновлення тренувального процесу в період війни в України, зважаючи на сприятливу ситуацію у Львові, було рекомендацією Львівської міської ради для покращення психо-емоційного та фізичного стану дітей та юнаків.

Групи дітей та юнаків під керівництвом тренерів школи тренуються на стадіоні “Сокіл”. До тренувального процесу будуть залучені діти-переселенці.

За словами спортивного директора школи Мар’яна Сухнацького, сьогодні, 16 березня, на стадіоні «Сокіл» (Патона, 1) відбулися перші тренування серед дітей, щоправда лише старшого віку. З понеділка школа планує запустити повноцінний тренувальний процес серед усіх груп, в тому числі і наймолодших.

Мар’ян Сухнацький: «На даний момент маємо уже двох хлопців-переселенців, які будуть тренуватися з нами. Ми з радістю їх приймемо у себе, наші діти готові їх забезпечити усім необхідним для повноцінного тренувального процесу, в тому числі і футбольною формою. Також частина дітей, які є вихованцями нашого клубу, певний час тренуватимуться за кордоном. Ми знайшли порозуміння з тренерами з тих країн, куди вони переїхали. У разі повітряної тривоги усі діти будуть йти до бомбосховища. Йти у повільному темпі зі стадіону «Сокіл» 4 хвилини».

Інформаційна служба ДЮШ ФК ”Львів”