ФК «Львів» 2009 р.н. – переможець турніру “LVIV HOLIDAY CUP”

Вихованці ДЮШ ФК «Львів» 2009 р.н. взяли участь у дитячому турнірі LVIV HOLIDAY CUP, що відбувався 27 червня у Львові на стадіоні «Сокіл».

Всього у змаганнях взяли участь 8 команд зі Львова та області вікової групи U-14 (2008 р.н.) та U-13 (2009 р.н.). Вісім команд-учасниць на першому етапі були поділені на дві групи по 4 колективи у кожній. До групі «А» увійшли львівські ФК «Львів-сині», ЦТДЮГ, «Рух-жовті» та «Вугільник» (Гірник, що поблизу Червонограда). До групи «Б»: ФК «Львів-білі», «Рух-чорні», No Limits та «Динамо». Тривалість гри – 2 тайми по 16 хв. Формат: 8+1.

ФК «Львів-сині» у групі «А» здобули дві перемоги: над ЦТДЮГ (2:0) і над «Вугільником» – 2:0 і одного разу розійшлися результативною нічиєю – 1:1 із «Рух-жовті». У підсумку «синьо-золоті леви», як і «Рух-жовті», набрали по сім очок, однак у рухівських школярів виявилася краща різниця забитих і пропущених м`ячів, тож «Львів-сині» посіли друге місце у групі.

У паралельній групі «Б» «Львів-білі» також здобули дві перемоги: над «Рух-чорні» (1:0) та львівським «Динамо» (2:0). А з ще одною львівською командою No Limits розійшлися нічиєю – 2:2. У підсумку ФК «Львів-білі» фінішували першими.

У фіналі ФК «Львів-сині», які у півфіналі переграли своїх «білих» одноклубників, зустрілися із «Рух-жовті». Долю першого місця вирішив єдиний влучний удар гравця «синього» «Львова», який був проведений на останній хвилині першого тайму. Третіми фінішували гравці ФК «Львів-білі», які у матчі за 3-4-те місця переграли No Limits – 2:1.