ФК “Львів” U-12 та U-11 взяли участь у Кубку Допомоги Україні

У Винниках відбулися футбольні змагання серед команд дітей 2010-го (U-12) та 2011-го (U-11) років народження. Всі учасники були розділені на Золоту, Срібну і Бронзову ліги. ФК “Львів” представляло два колективи – підопічні Юрія Фурти та Андрія Каретіна.

У віковій категорії U-12 узяли участь 12 колективів зі Львова, Хмельницького, Тернополя та Стрия.
На груповому етапі (Група С) ФК “Львів” зазнав поразки від “Клубу Лева” 0-2 та стрийської “Скали” 1-2. У вирішальній дуелі Бронзової Ліги львів’яни взяли гору над чортківським «Атлетіком» (5:1) та стали переможцями.

Вікову категорію U-11 представляли 12 дитячих команд зі Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Стрия, Городка та Червонограда.
На груповому етапі (Група В) ФК “Львів” переміг стрийську “Скалу” 6-0 та івано-франківський “Рух” 2-1. У вирішальному матчі за 3-тє місце Золотої Ліги підопічні Андрія Каретіна мінімально обіграли “Клуб Лева” 1-0.

Призери й найкращі гравці турніру отримали нагороди з рук відомих футболістів В’ячеслава Шевчука та Юрія Климчука.