Контрольний матч. ФК “Львів” U-19 – “Верес” U-19 – 1:0

Сьогодні, 9-го лютого, ФК “Львів” U-19 зіграв товариський матч проти однолітків з рівненського “Вереса”. Поєдинок відбувся на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках та закінчився перемогою львів’ян з рахунком 1-0.

У підопічних Тараса Гвоздика насичений графік. Команда бере участь у турнірі Меморіалу Юста, де вже здобула дві перемоги: 29-го січня у матчі проти “Стріли” (4-0) та 5-го лютого проти “Дублян” (3-0). Наступний матч в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату U-19 “синьо-золоті леви” провели із добре знайомими однолітками з рівненського “Вереса”.

Долю переможця товариської зустрічі визначив єдиний забитий м’яч, який півзахисник “Львова” Олег Сидоров провів у другому таймі. Марко Кицун зробив закидання вперед, Сидоров обіграв захисника та наніс влучний удар по воротах “Вереса”.

Наступний контрольний поєдинок львів’яни зіграють проти першолігової “Ниви” (Тернопіль). Зустріч відбудеться у суботу, 12-го лютого, у Винниках. А в неділю в рамках турніру Юста ФК “Львів” U-19 зіграє проти “Лео Кераміки”. Опісля, на команду чекає один вихідний день. Також запланована зустріч 17-го лютого проти ФК “Корміл” (Давидів).

НТЗ у Винниках
09.02.2022, 16:00, ст. ім. Б. Маркевича

ФК “Львів” U-19 – “Верес” U-19 – 1:0
Гол: Сидоров

ФК “Львів”: Бугай, Чабан, Величко, Брама, Климак, Кицун, Сидоров, Панчишин, Кукуруза, Ювхимець, Гриньків. На заміну виходили: Бідзінський, Довбецький, Сидор, Харко, Дума, Микосовський, Герега.

Головний тренер – Тарас Гвоздик

Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»