Контрольний матч. НК “Верес” U-19 – ФК “Львів” U-19 – 2:1

Команда “Львів” U-19 провела чергову контрольну гру в рамках літнього міжсезоння. Сьогодні на стадіоні НУВГП у Рівному підопічні Тараса Гвоздика зазнали поразки від однолітків НК “Верес” (1:2).

Ще до перерви господарі забили двічі. Львів’яни зуміли дати відсіч лише в другому таймі, відзначився у ворота суперника Олег Строцький. На жаль, у товариській зустрічі ФК “Львів” зазнав поразки від “Вереса” з рахунком 1:2.

Нагадаємо, що раніше “Львів” U-19 обіграв СК “Дніпро” U-19 (1:0), ФК “Карпати” (2:0) та ФК “Куликів” (1:0). Двічі зіграли внічию: з ФК “Рух” U-19 (0:0) та ФК “Богун” (3:3).

31.07.2022, 14:00, стадіон НУВГП, Рівне