Впродовж минулих вихідних відбулися перші стикові матчі Кубка ДЮФЛУ. Команди «містян» U-14 та U-16 здобули звитяги над своїми опонентами та покрокували до наступного етапу.
Колектив Михайла Луцишина проводив своє протистояння на виїзді. Зустріч 1/8 фіналу із «ВІК-Волинь» (Володимир) обіцяло бути захопливим навіть на папері.
На ділі так насправді і вийшло. «Львів» U-16 та однолітки із Володимира видали дуже змістовний перший тайм. Моментів, можливо, було не так багато, але для зустрічі приблизно рівних команд це цілком нормальне явище. Львів’яни як завжди намагалися бути активними, але до завершення першого тайму лік забитим м’ячам так і не було відкрито.
Друга частина двобою була і більш жвавою, і більш багатою на важливі події. На 65-ій хвилині Пач на пару із Браславським закрутили мережива у штрафному майданчику господарів. Суперники до такого відверто готові не були, адже не встигли перекрити ані передачу від одного, ані заблокувати удар іншого. Таким чином Пач додав до свого активу черговий м’яч у чемпіонаті. Ще один ключовий момент трапився на 72-ій хвилині. Після метушні у карній зоні львів’ян м’яч знайшов руку Шкраби. Саме у такій послідовності, а не навпаки трапився цей епізод. Арбітр повважав за потрібне поставити пенальті. Тітонька Справедливість у ситуації була дуже уважною. Можливо, через це Ріпак дуже впевнено удар з «точки» парирував. Після цього на позитивному заряді «синьо-золоті леви» довели гру до мінімальної, але дуже важливої перемоги.
Кубок ДЮФЛУ U-16. 1/8 фіналу
«ВІК-Волинь» (Володимир) – ФК «Львів» – 0:1 (0:0)
Гол: Пач, 65
Стартовий склад: Ріпак, Кравець (к), Чеберинчак, Пукшин, Трухим, Антошик, Гейник, Браславський, Пач, Галушка, Лагоцький
На заміну виходили: Бекерський, Шкраба, Бринь, Кузик, Змий, Іваськів, Дацько
Тренер: Михайло Луцишин
Відбувся також стиковий поєдинок у віковій категорії U-14 між ФК «Львів» та ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ). Цього разу зустріч приймав наш домашній стадіон «Сокіл».
Вже з перших хвилин зустрічі неозброєним оком стала помітна перевага «містян». Підопічні Романа Свінціцького набагато переконливіше вели свою гру та диктували умови на майданчику. Після голу від Сої, який трапився вже на 9-ій хвилині, склалося враження, що «Львів» може закрити усі питання стосовно переможця вже в першому таймі. Втім, м’яч вперто не хотів лізти до сітки воріт.
Сценарій гри по перерві особливо не змінився. «Містяни» були господарями не тільки поля, але й ігрового становища. Два м’ячі, які трапились наприкінці дуелі, стали яскравим підтвердженням того, що все логічно. Почергово відзначились Сорока та Різник. Із солідним запасом львів’яни таким чином вийшли до наступної стадії змагань.
Кубок ДЮФЛУ U-14. 1/16 фіналу
ФК «Львів» – ДЮФК «Ніка-05» (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0)
Голи: Соя, 9, Сорока, 63, Різник, 70+1
Стартовий склад: Ледик, Різник, Топоровський (к), Сорока, Кусмин, Михайлюк, Гринько, Соя, Капустинський, Стецура, Гоцак
На заміну виходили: Кричун, Дударенко, Пристацький, Дума, Ламага, Маковей, Вецал, Семенович
Тренер: Роман Свінціцький
Вітаємо наші команди із продовженням виступів у Кубку ДЮФЛУ. Свої наступні ігри обидва колективи «містян» проведуть уже невдовзі та на домашньому полі. У суботу, 27 травня, «Львів» U-16 зіграє перший чвертьфінальний поєдинок проти харківського «Металіста». «Львів» U-14, своєю чергою, зустрінеться у стиковому протистоянні 1/8 фіналу із хмельницьким «Поділлям». Матч заплановано на 29 травня.
Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»
