ДЮШ “Львів”/”Демня” вийшла до 1/4 фіналу Меморіал Юста

У суботу, 2-го липня, ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” у матчі 1/8 фіналу Меморіалу Юста 2022 у Винниках зустрілася із “Рухом” U-19 та здобула перемогу з рахунком 2:1.

На 77-ій хвилині зустрічі господарі розмочили рахунок зустрічі завдяки голу Остапа Притули. Гості ж не забарились із відповіддю та відновили паритет за декілька хвилин, відзначився Юрій Голубка. А згодом збільшив перевагу ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” Назар Сидор. Чвертьфінали Меморіалу Юста пройдуть в найближчі вихідні.

Нагадаємо, що на стадії 1/16 Меморіалу Ернеста Юста ДЮШ “Львів”/СКК “Демня” в основний час зіграли внічию 2:2, але здобули перемогу в серії післяматчевих пенальті 6:5. ФК “Львів” U-19, на жаль, завершив свою участь на змаганнях, оскільки ФК “Сокіл” (Великі Глібовичі) виконали свої одинадцятиметрові краще (основний час 1:1, 3:5п).