«Львів» не вирвав нічию у дербі з «Рухом-2»

У середу, 15-го вересня, відбувся матч 18-го туру Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021 року серед дорослих команд між  ДЮШ «Львів» та ФК «Рух-2» (Львів). У львівському дербі сильнішими виявились «рухівці».

Вже у дебюті зустрічі гості повели у рахунку. На 18-ій хвилині після контратаки у воротах “Львова” відзначився Столярчук. ДЮШ «Львів» також мала нагоди відзначитись у першій половині матчу, проте голкіпер “Руху” надійно діяв у рамці воріт.

А вже на 58-ій хвилині “жовто-чорні” подвоїли свою перевагу. Михальчук вибіг з м’ячем на вільний простір, віддав в штрафний майданчик на Артура Федора, а той вдало замкнув передачу. “Львів” показав свій характер аж наприкінці поєдинку. Богдан Панчишин класним ударом зі штрафного метрів із 22-ох скоротив відставання в рахунку – 1:2.

У компенсований час “Львів” отримав справжній подарунок, який міг змінити результат матчу – пенальті. Однак Євген Михайлів із 11-метрової позначки пробив повз ворота. У підсумку – “Львів” не зумів вирвати нічию у матчі з “Рухом-2”.