«Львів» вибув з розіграшу Кубка Львівської області!

У неділю, 3-го жовтня, ДЮШ “Львів” зустрічалась із ФК “Миколаїв” в рамках розіграшу Кубка Львівської області сезону 2021. На стадії 1/4 львів’яни розгромно програли супернику з рахунком 4:0 та вибули із боротьби за трофей.

Зі стартових хвилин господарі активно взялися за справу, створюючи гострі моменти біля воріт львів’ян. У декількох епізодах м’яч після їхніх ударів влучав у стійку. А на 16-ій хвилині матчу миколаївці скористалися метушнею у володіннях Бугая, віддали пас на Балуха та відкрили рахунок у матчі. Останній до перерви забив у ворота “Львова” ще тричі, однак один м’яч не було зараховано через положення поза грою.

Крапку у матчі поставив знову той самий Ігор Балух, який оформив покер на 57-й хвилині зустрічі. В підсумку, ДЮШ “Львів” розгромно програла “Миколаєву” та покинула боротьбу за розіграш Кубка Львівської області.