Назарій Слав’як дебютував у складі аматорської збірної Львівської області

Тренер команди ФК “Львів” 2013 р.н. Назарій Слав’як дебютував у складі аматорської Збірної Львівської області на першому етапі Кубку регіонів УАФ. Футболіст вийшов на поле у стартовому складі та відзначився забитим голом.

Сам поєдинок пройшов за цілковитої переваги Збірної Львівської області. У першому таймі було забито 4-и м’ячі у ворота Збірної Волинської області. Злива голів продовжилась і в другій половині зустрічі. Згодом після розіграшу кутового відзначився і Назарій Слав’як на 63-й хвилині, рахунок став 7:0. Сам матч завершився вишуканим розгромом волинян – 11:0. Тепер наші львівські хлопці в хорошому настрої готуються до поєдинку наступного етапу, в якому вони поміряються силами з переможцем пари Вінницька область – Хмельницька область.

Вітаємо Назарія Слав’яка з дебютом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та продовжувати лік забитим голам!

Збірна Львівської області – Збірна Волинської області – 11:0 (4:0)
Голи: Мацелюх (10; 73); Блащук (13, автогол); Лебеденко (19); Михальчук (42 з пен.); Юськевич (49); Попиль (57; 65); Слав’як (63); Оленич (85; 86).

Збірна Львівської області: Бурмас Мар’ян, Слав’як Назарій, Богданов Микола, Михальчук Ростислав (Дзюрах Роман, 46), Мацелюх Олег, Лебеденко Андрій, Шандра Олег (Підлісецький Олег, 60), Юськевич Іван, Курилишин Андрій (Теміров Артур, 46), Равлик Віталій (Оленич Андрій, 60), Гнатів Роман (Попиль Володимир, 46)
Головний тренер: Богдан Костик. Тренер: Тарас Данилюк. Тренер воротарів: Євген Ющишин