Перша перемога «Львова» в обласному чемпіонаті (дорослі)

У вівторок, 1-го червня, відбувся перенесений матч 2-го туру Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2021 року серед дорослих команд. У поточному турі на дитячо-юнацьку школу «Львів» чекало львівське дербі з ЛСК «Погонь».

Цей матч мав особливе значення для обох команд – дербі це поєдинок підвищеної відповідальності та готовності. Однак, він не видався таким видовищним через часті помилки у побудові атак та нечисленні постріли як від господарів, так і від номінальних гостей.

Єдиний гол у матчі відбувся на 21-й хвилині зустрічі. Павло Малецький після подачі Демківа зі штрафного спрямував м’яч у правий кут воріт «Погоні», 0-1. Відновити паритет у матчі супернику так і не вдалося. Таким чином «Львів» здобув першу перемогу й, відповідно, перші очки в цьогорічному обласному чемпіонаті, а господарі перервали свою 4-матчеву безпрограшну серію.

Після 5-ти проведених матчів в обласній «прем’єрці» підопічні Тараса Мазура зуміли нарешті відштовхнутись від дна турнірної таблиці та розташуватись на передостанньому 11-му місці. Львів’яни ще мають у запасі перенесений матч 5-го туру проти ФК «Корміл» Давидів, який заплановано зіграти 9-го червня.  Наступний звітний поєдинок ДЮШ «Львів» проведе вдома проти «Миколаїва» у неділю, 6-го червня. Час матчу буде повідомлено додатково.