ПФК “Львів” розпочав останній збір напередодні старту нового сезону

У понеділок, 2 липня, стартував третій та заключний навчально-тренувальний збір ПФК “Львів” у межах підготовки “синьо-золотих левів” до початку сезону 2018/2019 років.

Опівдні команда зібралася на тренувальній базі у Винниках, а вже за кілька годин на стадіоні “Скіф” взяла участь у тренувальній сесії під керівництвом тренера Юрія Панфілова. Виконавши розминку, гравці провели вправи у квадратах та двосторонню гру із різноманітними завданнями, що спрямовано на тренування командної мобільності та контролю м’яча.

Тренувальний збір “городян” триватиме до 15 липня і включатиме проведення п’ятьох контрольних зустрічей. Серед суперників – луцька “Волинь” (4 липня в Ужгороді), “Миколаїв” (9 липня), “Агробізнес” з Волочиська (12 липня) та столична “Оболонь-Бровар” (15 липня). Ще один спаринг-партнер наразі уточняється.

На перегляді у клубі знаходиться група бразильських футболістів, і вже незабаром буде оприлюднено, хто з новачків поповнить склад львівського колективу. Планується, що найближчим часом стане відоме і ім’я нового головного тренера команди, з яким “синьо-золоті леви” увійдуть у новий сезон Прем’єр-ліги.

Інформаційна служба ПФК “Львів”