Сьогодні, 1 липня, в рамках підготовки до Другої ліги та Кубка України, ФК “Львів” провів товариський матч із дублем “Вереса”. Через сильний дощ матч відбувся дещо пізніше. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 1-0. Відзначився у другому таймі гравець, який перебуває на перегляді.
Наступна товариська зустріч відбудеться у вівторок, 4 липня. ФК “Львів” протистоятиме винниківському “Руху”. Деталі матчу будуть повідомлені згодом.
Інформаційна служба ФК “Львів”
