U-19: «Львів» на виїзді обіграв «Маріуполь»

У четвер, 25-го листопада, відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Маріуполь» та ФК «Львів». В рамках 16-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» обіграли суперника з рахунком 1-0.

Перший тайм пройшов із великою ігровою та територіальною перевагою господарів. У перші 15 хвилин матчу «Маріуполь» мав можливості відкривати рахунок першим. Не забиваєш ти – забивають тобі. Львів’яни чи не першу свою контратаку завершили влучним ударом. На 23-й хвилині захисник Петро Величко головою переправив м’яч у ворота після навісу Кукурузи.

Після пропущеного м’яча азовці продовжували атакувати, але Ілля Ольховий надійно стояв на стражі воріт «Львова», а в інших епізодах нападники били повз нього. У другій половині зустрічі характер гри не змінився, але успіх був на боці гостей.

В підсумку, «Львів» мінімально обіграв «Маріуполь» з рахунком 1-0. «Городяни» здобули 5-ту перемогу в чемпіонаті U-19. Наступний тур львів’яни зіграють знову на виїзді проти лідера – донецького «Шахтаря», 2-го грудня.