U-19: «Маріуполь» нічийно зіграв зі «Львовом»

У п’ятницю, 30 квітня, відбувся календарний матч двадцять четвертого туру Чемпіонату України U-19 між юнацькими складами ФК «Маріуполь» та ФК «Львів». За підсумками протистояння колективи сильнішого не виявили.

У першому колі дуель між «Маріуполем» та «Львовом» завершилася впевненою перемогою останніх з рахунком 3:1. Тоді підопічні Олега Колобича були на ходу та неслися вперед у кожному матчі, адже розраховували згодом нав’язати боротьбу за «бронзу» змагань. Результати у другій частині сезону, втім, виявилися геть не такими, якими їх очікували побачити «городяни». Станом на початок 24 туру «синьо-золоті леви» посідали чільне місце всередині турнірної таблиці, не претендуючи ніяким чином на п’єдестальні позиції. «Маріуполь» був найближчим сусідом, відстаючи лише на один заліковий пункт. Власне тому, на НТБ «Маріуполь» чекали побачити рівну гру з великою кількістю фізичних єдиноборств.

Зі стартових миттєвостей поєдинку, втім, приазовці по-господарськи взяли м’яч під свій контроль та почали нав’язувати супернику власний ігровий стиль. Підопічні Сергія Грибанова намагалися швидко переходити центр поля та активно переміщатись поблизу володінь Ольхового. Такі мережива господарів втілилися у забитий м’яч вже на 24 хвилині протистояння. Саме тоді маріупольці розгорнули широку атаку, на завершальній фазі якої попрямувала подача з флангу до карної зони львів’ян. Найбільш спритним в епізоді виявився капітан «Маріуполя» Плакса. Лідеру наших суперників вдався не сильний, зате напрочуд точний удар головою у кут воріт. Наш голкіпер проти такої майстерності був безсилим. Після моменту з голом опонент не зупинився та продовжував активно діяти попереду. На щастя, львів’яни такий тиск витримали та більше у першому тайму не пропускали.

Після перерви «синьо-золоті леви» вийшли зовсім з іншим настроєм. Підопічним Олега Колобича почали вдаватись награні комбінації та гра попереду загалом. У другому таймі ініціатива перебувала якраз у ногах гостей. Львів’яни створили чимало нагод для того, аби відзначитись, але до завершального влучного пострілу постійно чогось бракувало. Коли, здавалося б, усе йшло до нелогічної звитяги «Маріуполя», наші юнаки таки продемонстрували характер та волю до перемоги. На 87 хвилині один з нещодавніх дебютантів команди U-19 Задорожний замкнув націлену передачу з флангу від Боберського. Згодом «Львів» понісся вперед, аби і перемогу вирвати, але, на жаль, часу для другого взяття воріт таки забракло.

1:1 – «Львів», попри нелегкий виїзд, таки здобув один заліковий пункт у Маріуполі.

«По правді кажучи, ми видали два різні тайми. У першому, мабуть, ще відчувалася втома від дороги. Як би там не було, зі Львова до Маріуполя шлях розміром майже у добу. Гол пропустили, зокрема, через позиційну помилку. У другій половині гри, вважаю, адаптувалися і суперників переграли повністю. Тішить, що голом відзначився наш юний нападник Задорожний. Добре відіграла також вся команда. За самовіддачу та націленість на ворота хлопцям подякували. Могли і перемагати, але знову ж таки підвела наша нереалізація. Тим не менш, задоволені, що змогли переламати хід такої непростої дуелі», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.