U-19: Нічия рівноцінна перемозі!

У п’ятницю, 15-го жовтня, на стадіоні «СКІФ» відбувся поєдинок між юнацькими складами ФК «Львів» та ФК «Динамо» (Київ). В рамках 11-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2021/2022 «синьо-золоті леви» зіграли в бойову нічию 3:3.

“Львів” сьогодні на своєму полі був бойовий та непоступливий “Динамо”. Господарі збивали темп атак гостей, інколи граючи відверто грубо. На 34-й хвилині рахунок відкрили саме львів’яни. Після розіграшу кутового Павло Малецький відгукнувся на навіс з правого флангу та влучно пробив головою. Під завісу тайму “біло-сині” відігралися, забивши певною мірою курйозний м’яч. Артем Бенедюк закинув м’яч за комірець Савасу Бугаю від бокової лінії. І вже в перерві голкіпера “Львова” замінили – замість нього на поле вийшов Ілля Ольховий.

З перших же хвилин другого тайму Ольхового почав перевіряти Самба Діалло, намагаючись загострювати гру та бити у бік воріт. Проте активність Самби та його партнерів не призвела до зміни в рахунку. Натомість на 74-й хвилині “синьо-золоті леви” відзначились вдруге. Лівий захисник “Львова” закинув м’яч за спини трьом динамівським захисникам, і свіжий Денис Довбецький вискочив віч-на-віч з воротарем. На перший удар Моргун зреагував, проте Довбецький був першим і на добиванні, з другої спроби пробивши повз динамівського голкіпера – 2:1.

Динамівці і вдруге відігралися. На 82-й хвилині після розіграшу кутового господарі поля порушили правила на лінії штрафного майданчика проти Максима Дячука, і арбітр призначив пенальті у ворота львів’ян. 11-метровий чітко виконав Бражко, спокійно покотивши м’яч у порожній кут, у той час як Ольховий стрибнув у протилежний. Та рівно за хвилину львів’яни знову вийшли вперед, скориставшись грубою помилкою оборони киян. І знову забив Довбецький, забивши м’яч, схожий на свій перший – після вертикального пасу за спини захисникам він реалізував вихід на рандеву з Моргуном.

Кияни всіма силами кинулися на штурм воріт “Львова”. І на 90-й хвилині вони знову заробили пенальті. Капітан львів’ян Роман Михайлів сфолив проти Навіна Малиша, і “Динамо” заробило свій шанс на порятунок. 11-метровий знову впевнено реалізував Володимир Бражко.

Емоції накалилися до межі, обидва наставники, Ігор Костюк і Тарас Гвоздик, отримали по попередженню. Однак фінальний свисток зафіксував на табло бойову нічию – 3:3.

«Львів» – «Динамо» – 3:3 (1:1)
Голи: Малецький (34), Довбецький (74, 83) – Бенедюк (42), Бражко (82, пенальті, 90+1, пенальті)
Попередження: Михайлів (27), Комарець (68), Мудрий (90) – Боль (30), Діалло (67), Бражко (78), Н.Волошин (90+2)

«Львів»: Бугай (Ольховий, 46), Малецький, Комарець, Давидов, Чабан, Мудрий, Михайлів (к), Панчишин (Задорожний, 78), Яців (Довбецький, 55), Ювхимець (Кухта, 78), Климак (Петровський, 62)

Головний тренер – Тарас Гвоздик

«Динамо»: Моргун, Бенедюк, Дячук, Боль, Танчак (Малиш, 53), Бражко, Яцик (к), Блізніченко (Н.Волошин, 53), Діалло, Царенко (Шулянський, 76), Горбач.