U-19: «Ворскла» впевнено переграла «Львів»

У неділю, 11 квітня, відбувся календарний матч двадцять першого туру Чемпіонату України U-19 між юнацькими складами ФК «Ворскла» (Полтава) та ФК «Львів». По фінальному свистку зафіксували комфортну звитягу наших суперників.

З турнірної точки зору звітне протистояння було важливим, перш за все, для господарів. Полтавці досі ведуть напружену боротьбу за підсумкову «бронзу» змагань, тому очки у кожному без вилючення поєдинку для них важливі, немов повітря. Щодо мотивації львів’ян на гру із «Ворсклою», то вона була радше закарбована у пам’яті. Справа в тім, що у дуелі першого кола, яка була домашньою для «городян», підопічні Олега Колобича, продемонструвавши доволі якісний футбол, поступилися «ворсклянам» з рахунком 2:3. Власне тому, на виїзний матч «синьо-золоті леви» вирушали з думками про результативну помсту.

Зустріч, втім, розпочалася зовсім не видовищно. Команди подовгу перекочували м’яча у центральній зоні поля, зайвий раз намагаючись не ризикувати швидкими випадами. Якщо і виникали поодинокі активності поблизу володінь якогось із колективів, то вони були швидше натяками на небезпеку, аніж реальними нагодами для взяття воріт. Панувала відверто рівна гра без будь-якої переваги жодної з команд. За такого перебігу подій, тим не менш, судилося трапитись неприємностям у стані гостей. Головний страйкер колективу Харко зазнав пошкодження та вже всередині тайму був змушений опинитися поза грою. Замість Харка на полі з’явився Зайко. Саме останньому, до слова, вдалося створити перший чи не найбільш реальний шанс змінити «сухий» рахунок на табло. На 36 хвилині Бекерський грамотно прибрав декількох опонентів та прострілив на лінію воротарської зони, де і перебував Зайко. Нападник, тим не менш, пробивши понад поперечкою з вигідної позиції, змарнував убивчий момент. За усіма законами футбольної карми вже незабаром розгорнулася відповідь від «Ворскли». На 37 хвилині підопічні Олександра Омельчука організували швидку флангову атаку, після якої завершального удару завдавав Книш. Влучно. Рахунок у зустрічі було відкрито. Не встигли львів’яни як слід усвідомити факт першого пропущеного м’яча, а вже довелося виймати сферу із сітки власних воріт вдруге. На 41 хвилині Гладковський, вискочивши з-за спини Мавдрика, прийняв у чужому штрафному майданчику вертикальний пас від партнера по команді та впевнено реалізував побачення з Ольховим. На перерву господарі пішли, володіючи подвійною перевагою у рахунку.

Другий тайм видався логічним продовженням першої половини гри. «Городяни» намагалися ліквідувати відставання у два м’ячі, а «ворскляни» свій гандикап відповідно планували зберегти. Варто відзначити, що гостям за таких умов інколи вдавалися хороші вибігання вперед, але для взяття воріт постійно нібито бракувало останнього пасу. «Ворскла», своєю чергою, зайвий раз намагалася не ризикувати, а, перебуваючи з м’ячем, якомога довше його притримати. Так у другому таймі і виходило: одні не могли, інші не хотіли. До завершення протистояння підсумковий результат першого тайму перевтілився на фінальний.

2:0 – «Ворскла» на домашньому полі закономірно здолала «Львів».

«По суті, гра видалася майже ідентичною до тієї, яка була у Дніпрі. Знову своє не забили, а натомість – пропустили. Наприкінці першого тайму, мабуть, зіграла банальна втрата концентрації. «Ворскла» своїми нагодами грамотно скористалася. Загалом, вважаю, гра була рівною. На мою думку, на таку поразку не заслуговували, але вже маємо, що маємо. Найбільш прикро через те, що наш лазарет продовжує збільшуватись. До кількох раніше травмованих гравців основи додався ще й Харко, якого вимушено довелося змінювати ще у першому таймі. Хлопці, які травмованих у цьому матчі заміняли, звісно, зіграли доволі добре. Тим не менш, такі часті кадрові пертурбації на результатах, безперечно, позначаються», – зазначив наставник ФК «Львів» U-19 Олег Колобич.