4 квітня відбулась інспекція стадіону «СКІФ»

Сьогодні Львів відвідала експертна група в складі фахівця  ФФУ Віктора Параднікова та інспектора з інфраструктури та безпеки замагань ПФЛ Генадія Жданова, яка інспектувала готовність стадіону «СКІФ» до матчів у Другій Лізі Чемпіонату України. Інспектування проводилось згідно “Регламенту атестації футбольних клубів”. ФК «Львів» намагається заявитися на чемпіонат України серед професійних команд та вже подав всі пакети документів у Федерацію футболу України для участі у Другій Лізі 2017/18 років. Крім документів найважливішим критерієм щодо атестації клубів є фінансова частина та інфраструктура футбольного клубу.

Гості відвідали тренувальну базу стадіону ” Сокіл” та стадіон  «СКІФ», – найстаріший серед сучасних стадіонів Львова. Чотириповерховий корпус загального призначення, в котрому розташовані приміщення для спортсменів, тренерів, суддів, медичні кабінети, конференц-зал. Частина трибун розташована під накриттям, частина – просто неба. Усі 3400 місць обладнано індивідуальними пластиковими сидінням. Кияни оглянули стан поля і приміщення, залишились задоволеними побаченим. Але не обійшлось без зауважень.

Прагнення грати у Другій Лізі та отримати професійний статус сезону 2017/18 років демонструє 7 клубів, які разом з ФК “Львів” беруть участь в Аматорському чемпіонаті України сезону 2016/17 років. Серед них — «Агробізнес» (Волочиськ Хмельницької області), «Гірник»(планується назва «Рочин» з настпного сезону) (Соснівка Львівської області), тернопільська «Нива», МФК «Житомир», харківський «Металіст 1925» і сімферопольська «Таврія».

 

 

Інформаційна служба ФК “Львів”