Аматори виходять на старт

Асоціація аматорського футболу з минулого року розпочала перехід на систему осінь-весна, вперше синхронізувавши свій головний клубний турнір серед дорослих любительських команд з календарем ПФЛ та УПЛ. Таким чином уникли ситуації, коли раніше клуби, які переходили в Другу Лігу, покидали аматорський турнір посеред сезону.

Пропонуємо прев’ю другого кола аматорського чемпіонату України сезону-2016/17. Розпочав весняну частину перенесений матч 1-го туру –  харківське дербі, в якому виграв “Металіст 1925”.

ДРУГЕ КОЛО
ГРУПА 1

12 ТУР
9.04 (неділя) “ОДЕК” – “Оскар”  
9.04 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Нива” (Тернопіль)  
9.04 (неділя) “Нива” (Теребовля) – ФК “Малинськ”  
9.04 (неділя) “Гірник” – “Агробізнес”  
9.04 (неділя) “Ковель-Волинь” – ФК “Львів”  
13 ТУР
14.04 (п’ятниця) “Ковель-Волинь” – “ОДЕК”  
15.04 (субота) “Чайка” – “Гірник”  
15.04 (субота) “Агробізнес” – “Нива” (Теребовля)  
15.04 (субота) ФК “Малинськ” – “Чортків-Педуніверситет”  
25.05 (четвер) “Нива” (Тернопіль) – “Оскар”  
14 ТУР
22.04 (субота) “Оскар” – ФК “Малинськ”  
23.04 (неділя) “ОДЕК” – “Нива” (Тернопіль)  
23.04 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Агробізнес”  
23.04 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Чайка”  
23.04 (неділя) “Гірник” – ФК “Львів”  
15 ТУР
29.04 (субота) “Чайка” – “Чортків-Педуніверситет”  
29.04 (субота) “Агробізнес” – “Оскар”  
30.04 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Гірник”  
30.04 (неділя) ФК “Львів” – “Нива” (Теребовля)  
30.04 (неділя) ФК “Малинськ” – “Нива” (Тернопіль)  
16 ТУР
6.05 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Агробізнес”  
6.05 (субота) “Оскар” – “Чайка”  
7.05 (неділя) “ОДЕК” – ФК “Малинськ”  
7.05 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – ФК “Львів”  
7.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Ковель-Волинь”  
17 ТУР
13.05 (субота) “Чайка” – “Нива” (Тернопіль)  
13.05 (субота) “Агробізнес” – ФК “Малинськ”  
14.05 (неділя) “Гірник” – “ОДЕК”  
14.05 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Чортків-Педуніверситет”  
14.05 (неділя) ФК “Львів” – “Оскар”  
18 ТУР
20.05 (субота) “Оскар” – “Ковель-Волинь”  
21.05 (неділя) “Нива” (Тернопіль) – ФК “Львів”  
21.05 (неділя) “ОДЕК” – “Агробізнес”  
21.05 (неділя) ФК “Малинськ” – “Чайка”  
21.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Гірник”  
19 ТУР
27.05 (субота) “Чайка” – “Агробізнес”  
28.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “ОДЕК”  
28.05 (неділя) “Гірник” – “Чортків-Педуніверситет”  
28.05 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Нива” (Тернопіль)  
28.05 (неділя) ФК “Львів” – ФК “Малинськ”  
20 ТУР
3.06 (субота) “Оскар” – “Гірник”  
4.06 (неділя) “Агробізнес” – ФК “Львів”  
4.06 (неділя) “ОДЕК” – “Чайка”  
4.06 (неділя) ФК “Малинськ” – “Ковель-Волинь”  
4.06 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Нива” (Теребовля)  
21 ТУР
11.06 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “ОДЕК”  
11.06 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Оскар”  
11.06 (неділя) “Гірник” – “Нива” (Тернопіль)  
11.06 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Агробізнес”  
11.06 (неділя) ФК “Львів” – “Чайка”  
22 ТУР
17.06 (субота) “Чайка” – “Ковель-Волинь”  
17.06 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Нива” (Теребовля)  
17.06 (субота) “Оскар” – “Чортків-Педуніверситет”  
18.06 (неділя) “ОДЕК” – ФК “Львів”  
18.06 (неділя) ФК “Малинськ” – “Гірник”

СКЛАДИ КОМАНД ГРУПИ 1

ОСКАР (ПІДГІР’Я, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ.)

Президент:Захарчук Михайло Васильович
Головний тренер:Клебан Ігор Йосипович
Стадіон:Маяк (Підгір’я)

Гравці:Басараб Михайло Васильович 28.03.1988 Блащук Василь Мирославович 22.04.1995 Вірстюк Роман Володимирович 19.04.1991 Герин Назарій Богданович 13.09.1991 Гребинський Ігор Михайлович 21.01.1985 Гринів Олег Іванович 25.03.1994 Данищук Віктор Юрійович 12.08.1983 Дмитрів Павло Іванович 02.07.1993 Долотко Ігор Іванович 04.07.1982 Іванишин Юрій Ярославович 12.10.1985 Конкольняк Ярослав Михайлович 03.03.1991 Курташ Роман Зеновійович 31.03.1989 Лазорик Микола Богданович 17.12.1984 Макогон Михайло Михайлович 02.04.1987 Онуфрак Тарас Романович 06.03.1995 Радульський Володимир Тарасович 02.07.1998 Романишин Ростислав Євгенович 22.01.1992 Стоцький Роман Іванович 02.03.1990 Турчанський Віталій Васильович 25.01.1994 Цвеюк Петро Михайлович 06.01.1998 Цимбалістий Ігор Зіновійович 23.05.1990 Яневич Віктор Васильович 16.01.1985.

АГРОБІЗНЕС (ВОЛОЧИСЬК, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛ.)

Президенти:Собуцький Олег Михайлович, Коваль Олексій Євгенович
Головний тренер:Донець Андрій Анатолійович
Стадіон:Юність (Волочиськ)

Гравці:Атласюк Сергій Вікторович 31.05.1987 Буряк Руслан Анатолійович 01.12.1998 Груша Віталій Володимирович 20.02.1994 Даньків Тарас Ігорович 02.08.1992 Донець Андрій Анатолійович 03.01.1981 Дубчак Андрій Васильович 22.06.1986 Думанюк Артур Романович 15.11.1996 Когут Андрій Ігорович 04.03.1996 Коцій Іван Сергійович 07.07.1998 Кубик Олег Олегович 03.10.1995 Малащук Андрій Олександрович 15.02.1999 Марків Віталій Тарасович 30.06.2000 Морозов Ростислав Валерійович 16.01.1996 Пліс Тарас Зеновійович 27.08.1991 Полторацький Владислав Едуардович 01.09.1993 Пюрко Владислав Сергійович 06.07.1998 Романюк Артем Ігорович 27.09.1990 Скакун Андрій Юрійович 13.09.1994 Слотюк Арсен Борисович 28.12.1993 Собуцький Олег Михайлович 24.01.1972 Темнюк Микола Васильович 31.03.1992 Ціх Ростислав Степанович 25.08.1987 Чиж Сергій Сергійович 26.10.1991 Шум Сергій Васильович 18.09.1984 Юрчак Олександр Сергійович 18.12.1987 Юхимович Дмитро Олександрович 27.07.1996

ОДЕК (ОРЖІВ, РІВНЕНСЬКА ОБЛ.)

Президент:Чернецький Мирон Львович
НачальникКулаковський Ярослав Гнатович
Старший тренерШандрук Олег Миколайович
Стадіон:ОДЕК (Оржів)

Гравці:Апанчук Олександр Вікторович 11.02.1994 Бицюк Максим Борисович 17.09.1999 Газицький Віктор Миколайович 09.05.1985 Загривий Сергій Миколайович 06.09.1995 Кадепський Юрій Ростиславович 09.05.1993 Капустинський Юрій Віталійович 20.03.1997 Каращенко Віктор Миколайович 15.03.1983 Кособуцький Юрій Федорович 25.04.1980 Красномовець Юрій Олегович 13.04.1994 Ніколайчук Олександр Валентинович 06.09.1992 Наумець Андрій Олександрович 07.12.1995 Осташевський Юрій Петрович 08.05.1996 Панас Вадим Володимирович 23.05.1985 Поліщук Володимир Петрович 09.10.1980 Семенчук Владислав Юрійович 23.08.1996 Таргоній Павло Михайлович 01.03.1993 Трофімчук Михайло Віталійович 25.10.1988 Чикалюк-Козакевич Сергій Юрійович 20.02.1985 Шекель Андрій Вячеславович 23.02.1994

РОЧИН/ЕКС-ГІРНИК (СОСНІВКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.)

Президент:Смолинець Ігор Михайлович
Головний тренер:Підкіпняк Володимир Ярославович

Стадіон:Шкільний (Соснівка)

Гравці:Іванишин Павло Миколайович 04.07.1997 Богданов Микола Ігорович 07.08.1993 Божик Олег Ігорович 03.04.1995 Васюта Роман Орестович 26.11.1990 Дева Андрій Андрійович 17.12.1980 Домальчук Олег Геннадійович 21.06.1996 Коваленко Анатолій Васильович 20.04.1982 Кондюх Роман Михайлович 26.01.1984 Мацюра Іван Григорович 18.03.1980 Найдишак Олексій Романович 23.01.1996 Підкіпняк Володимир Ярославович 21.01.1977 Портянко Олександр Дмитрович 27.07.1988 Цюпка Назар Євгенович 29.12.1989 Щур Максим Петрович 22.02.1990 Яструб Юрій Васильович 25.10.1995

ЧАЙКА (ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА, КИЇВСЬКА ОБЛ.)

Президент:Нігруца Олександр Петрович
Головний тренер:Яїчник Віктор Сергійович
Стадіон:Козак-Арена (Петропавлівська Борщагівка)

Гравці: Іванюта Антон Русланович 02.06.1998 Баранович Роман Миколайович 21.10.1990 Бартошук Андрій Вікторович 06.02.1995 Дорош Семен Іванович 14.09.1996 Дорошенко Владислав Юрійович 24.06.1995 Жмакін Роман Вікторович 19.02.1996 Мусієнко Антон Андрійович 18.01.1992 Осташевський Микита Дмитрович 21.07.1996 Січкарук Богдан Вікторович 01.08.1994 Скляренко Іван Олександрович 25.02.1995 Степанчук Андрій Юрійович 21.01.1991 Чорномаз Анатолій Вікторович 29.04.1993 Яременко Олег Юрійович 10.07.1994

КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ (КОВЕЛЬ, ВОЛИНСЬКА ОБЛ.)

Президент:Романчук Роман Миколайович
Головний тренер:Лис Роман Миколайович
Стадіон:Сільмаш (Ковель)

Гравці: Данилюк Іван Петрович 17.09.1989 Дручик Юрій Миколайович 02.02.1987 Дувакін Дмитро Сергійович 19.04.1988 Жерш Роман Валерійович 02.12.1985 Жицький Данило Анатолійович 07.02.1980 Заліпа Андрій Васильович 10.02.1994 Заліпа Юрій Васильович 15.02.1993 Кашуба Віталій Вікторович 11.02.1989 Кузьміч Роман Васильович 22.11.1988 Ліщук Олександр Сергійович 16.02.1986 М’якота Дмитро Володимирович 08.06.1994 Марчук Олег Вікторович 03.07.1997 Мороз Артем Сергійович 05.07.1999 Мороз Павло Сергійович 08.07.1994 Мороз Петро Миколайович 06.07.1987 Романчук Роман Миколайович 19.08.1986 Романчук Юрій Вікторович 10.05.1986 Романюк Дмитро Андрійович 11.10.1999 Ткачук Петро Анатолійович 04.07.1990 Хвесь Дмитро Анатолійович 01.09.1985 Чапко Сергій Сергійович 24.01.1988 Шафранюк Роман Вікторович 08.04.1997 Ярмолюк Олег Володимирович 23.06.1988 Ятчук Олександр Петрович 31.05.1974

НИВА (ТЕРНОПІЛЬ)

Президент:Стадник Олександр Михайлович
Головний тренер:Бадло Петро Климентійович
Стадіон:села Великі Гаї

Гравці: Бадло Віталій Ігорович 30.06.1994 Бадло Петро Климентійович 24.05.1976 Бук Іван Михайлович 04.06.1993 Гатала Ігор Тарасович 18.06.1998 Головачук Юрій Миколайович 13.03.1995 Дзядикевич Святослав Юрійович 08.06.1995 Ільчишин Назар Іванович 14.12.1994 Кіцак Олександр Віталійович 23.06.1996 Кохман Ігор Олегович 18.06.1997 Матвійків Степан Олегович 18.02.1989 Механів Максим Андрійович 22.09.1996 Мороз Тарас Русланович 21.02.1996 Пікуль Костянтин Віталійович 03.06.1995 Понєдєльнік Андрій Валерійович 28.02.1997 Пріхна Дмитро Віталійович 06.06.1995 Слоневський Богдан Михайлович 29.03.1994 Сухецький Андрій Тарасович 11.02.1993 Хомишин Петро Іванович 10.03.1998 Шевченко Віктор Вікторович 16.05.1998 Шелія Немо — 06.08.1991

НИВА (ТЕРЕБОВЛЯ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ.)

Президент:Никеруй Степан Степанович
Головний тренер:Курдупель Роман Михайлович
Стадіон:Колос (Теребовля)

Гравці: Бодак Віталій Володимирович 19.09.1993 Бойчук Андрій Ігорович 29.09.1994 Гарібян Павло Юрійович 14.06.1991 Кармаліта Сергій Станіславович 13.10.1997 Ковалик Віктор Васильович 19.10.1984 Когут Микола Олегович 10.05.1992 Коник Дмитро Михайлович 07.11.1999 Кормило Тарас Ярославович 30.06.1986 Коротюк Дмитро Олександрович 17.06.1996 Куріцький Сергій Степанович 09.10.1991 Лівіцький Олег Ярославович 19.09.1985 Луцик Руслан Тарасович 09.04.1996 Никеруй Олег Степанович 05.11.1996 Никеруй Юрій Степанович 04.04.1991 Оконський Михайло Іванович 10.02.1999 Северин Андрій Юрійович 26.03.1995 Слободянюк Микита Павлович 16.04.1998 Сороцький Ігор Ігорович 02.06.1994 Сороцький Владислав Ігорович 02.05.1993 Цьона Юрій Романович 07.05.1996 Штанкевич Михайло Павлович 10.07.1996

ФК МАЛИНСЬК (МАЛИНСЬК, РІВНЕНСЬКА ОБЛ.)

Президент:Онищук Василь Федорович
Головний тренер:Цюх Олександр Олександрович
Стадіон:Ліон (Малинськ)

Гравці: Балаушко Юрій Олександрович 03.05.1991 Брикса Віталій Олександрович 08.04.1987 Гергелюк Олександр Володимирович 05.06.1989 Господинчик Андрій Іванович 23.11.1981 Єфімчук Сергій Олександрович 13.02.1989 Мельничук Тарас Юрійович 07.04.1989 Мичко Олександр Анатолійович 05.02.1985 Назарчук Олександр Володимирович 01.02.1989 Новак Богдан Володимирович 06.03.1990 Оніщук Віктор Миколайович 18.02.1986 Онищук Анатолій Анатолійович 04.05.1997 Рибковський Павло Володимирович 12.07.1989 Савицький Роман Степанович 25.09.1989 Сад Роман Юрійович 21.03.1994 Сахнюк Андрій Олександрович 17.05.1994 Сачук Вадим Вікторович 30.08.1993 Ситник Дмитро Вікторович 07.03.1992 Степанов Роман Анатолійович 21.01.1986 Федосенко Юрій Олександрович 10.05.1989 Фокін Микола Олександрович 11.02.1983 Царьов Вадим Вікторович 10.05.1989 Ярмощук Олександр Олександрович 07.12.1995

ФК ЛЬВІВ

Президент:Михайлів Роман Євгенович
Головний тренер:Чіх Андрій Андрійович
Стадіон:СКА, Сокіл (Львів)

Гравці: Багдай Роман Остапович 17.02.1995 Бариляк Руслан Михайлович 28.03.1998 Василина Роман Зіновійович 18.11.1999 Вичіжанін Андрій Юрійович 18.08.1999 Глушко Віталій Володимирович 27.05.1999 Горін Олег Андрійович 02.02.2000 Дахновський Віталій Олегович 10.02.1999 Дедух Руслан Ричардович 13.04.1998 Жук Андрій Олегович 18.02.1995 Зайчук Михайло Валерійович 02.04.1998 Кравців Євген Романович 22.08.1994 Міщук Остап Романович 26.12.1999 Марциняк Ігор Ярославович 15.08.1999 Матушевський Олег Іванович 19.02.1995 Романчук Олександр Богданович 16.12.1999 Савошко Володимир Андрійович 25.05.1995 Савошко Олександр Андрійович 22.09.1998 Семенюк Павло Романович 16.06.1999 Серховець Дмитро Олексійович 26.04.1999 Стеф’юк Василь Васильович 12.10.1999 Теплий Віталій-Дмитро Романович 07.11.1998 Храпаль Леонід Сергійович 22.03.1999 Чепа Станіслав Сергійович 17.08.1999 Широкий Родіон Андрійович 06.06.1999 Яворський Зіновій Євгенович 13.02.1995 Янчак Вадим Ігорович 07.02.1999

ЧОРТКІВ-ПЕДУНІВЕРСИТЕТ (ЧОРТКІВ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ.)

Головний тренер:Івегеш Василь Петрович
Стадіон:Харчовик (Чортків)

Гравці: Івегеш Віктор Васильович 14.05.1987 Войцещук Михайло Володимирович 03.11.1999 Гаврилюк Роман Васильович 28.01.1990 Голодний Василь Іванович 19.04.1992 Засєдко Андрій Васильович 02.03.1999 Заставецький Юрій Богданович 06.05.1996 Когут Іван Володимирович 31.08.1998 Когут Микола Володимирович 31.08.1998 Кондзьолка Андрій Васильович 16.03.1983 Левицький Роман Вікторович 15.01.1998 Левчук Микола Юрійович 09.04.1995 Павлишин Володимир Вадимович 31.05.1999 Плекан Іван Деонізійович 25.02.1987 Скалій Сергій Володимирович 30.09.1987 Слободян Віктор Васильович 23.02.1995 Тарабалка Іван Васильович 27.11.1994 Ткачук Павло Петрович 29.06.1997 Чорний Василь Іванович 30.10.1987 Штибель Олександр Сергійович 28.11.1999

ДРУГЕ КОЛО
ГРУПА 2
12 ТУР
8.04 (субота) Таврія – МФК Первомайськ  
8.04 (субота) Вікторія – Єдність  
8.04 (субота) Полісся – Таврія-Скіф  
12.11.2016 (субота) Соллі Плюс –Металіст 1925  
 
8.04 (субота) Квадро – Авангард  
13 ТУР
15.04 (субота) Квадро – Таврія  
15.04 (субота) Авангард – Соллі Плюс  
15.04 (субота) Полісся – ФК Врадіївка  
15.04 (субота) Таврія-Скіф – Вікторія  
15.04 (субота) Єдність – МФК Первомайськ  
14 ТУР
22.04 (субота) Таврія – Соллі Плюс  
22.04 (субота) Авангард –Полісся  
22.04 (субота) Таврія-Скіф –Єдність  
22.04 (субота) ФК Врадіївка –МФК Первомайськ  
22.04 (субота) Металіст 1925 –Вікторія  
15 ТУР
29.04 (субота) ФК Врадіївка –Вікторія  
29.04 (субота) Полісся –Металіст 1925  
29.04 (субота) Соллі Плюс –Квадро  
29.04 (субота) Таврія –Єдність  
30.04 (неділя) МФК Первомайськ –Таврія-Скіф  
16 ТУР
6.05 (субота) Таврія – Таврія-Скіф  
6.05 (субота) Єдність – ФК Врадіївка  
6.05 (субота) Вікторія – Авангард  
6.05 (субота) Полісся – Квадро  
7.05 (неділя) МФК Первомайськ – Металіст 1925  
17 ТУР
13.05 (субота) Соллі Плюс – Полісся  
13.05 (субота) Квадро – Вікторія  
13.05 (субота) ФК Врадіївка – Таврія-Скіф  
13.05 (субота) Металіст 1925 – Єдність  
14.05 (неділя) Авангард – МФК Первомайськ  
18 ТУР
20.05 (субота) Таврія – ФК Врадіївка  
20.05 (субота) Таврія-Скіф – Металіст 1925  
20.05 (субота) Єдність – Авангард  
20.05 (субота) Вікторія – Соллі Плюс  
21.05 (неділя) МФК Первомайськ – Квадро  
19 ТУР
27.05 (субота) Полісся – Таврія  
27.05 (субота) Авангард – Таврія-Скіф  
27.05 (субота) Квадро – Єдність  
28.05 (неділя) Соллі Плюс – МФК Первомайськ  
28.05 (неділя) Металіст 1925 – ФК Врадіївка  
20 ТУР
3.06 (субота) ФК Врадіївка – Авангард  
3.06 (субота) Таврія-Скіф – Квадро  
3.06 (субота) Єдність – Соллі Плюс  
4.06 (неділя) Вікторія – Полісся  
4.06 (неділя) Таврія – Металіст 1925  
21 ТУР
10.06 (субота) Вікторія – Таврія  
10.06 (субота) Квадро – ФК Врадіївка  
29.10.2016 (субота) Соллі Плюс –Таврія-Скіф  
     
10.06 (субота) Авангард – Металіст 1925  
11.06 (неділя) Полісся– МФК Первомайськ  
22 ТУР
31.05 (середа) Металіст 1925 – Квадро  
17.06 (субота) Таврія – Авангард  
17.06 (субота) ФК Врадіївка – Соллі Плюс  
17.06 (субота) Єдність – Полісся  
18.06 (неділя) МФК Первомайськ – Вікторія  

СКЛАДИ КОМАНД ГРУПИ 2

СОЛЛІ ПЛЮС (ХАРКІВ)

Головний тренер:Осадчий Сергій Миколайович
Стадіон:Динамо (Харків)

Гравці: Батусов Дмитро Костянтинович 28.10.1984 Зінченко Микола Юрійович 28.10.1989 Іванов Артем Вікторович 21.01.1995 Качоренко Олександр Віталійович 26.08.1980 Коваленко Єгор Олександрович 10.02.1991 Коробкін Владислав Володимирович 21.01.1983 Левига Руслан Іванович 31.01.1983 Маник Олексій Олександрович 02.09.1995 Мизюк Сергій Васильович 15.06.1991 Мчедлідзе Еміград Бесаріонович 27.08.1998 Осадчий Ян Сергійович 01.01.1994 Покосенко Олексій Вікторович 07.08.1989 Рудь Костянтин Валерійович 03.12.1989 Соломаха Даніїл Дмитрович 12.06.1996 Суровикін Богдан Ігорович 15.06.1999 Холодков Олександр Олександрович 26.04.1988 Черніков Володимир Сергійович 07.10.1992 Шевцов Сергій Володимирович 01.01.1993 Шкребець Дмитро Євгенович 03.07.1995 Яхно Максим Анатолійович 03.04.1988 Яценко Олександр Іванович 24.02.1985

МЕТАЛІСТ 1925 (ХАРКІВ)

Генеральний директор:Лінке Володимир Іванович
Спортивний директор:Хруслов В’ячеслав Михайлович
Виконавчий директор:Брацлавський Ярослав Анатолійович
Головний тренер:Призетко Олександр Сергійович
Стадіон:Металіст (Харків)

Гравці: Ємельянов Владислав Віталійович 07.07.1996 Єрмоленко Максим Андрійович 14.05.1998 Безродній Олександр Олександрович 15.03.1999 Горяінов Олександр Сергійович 29.06.1975 Давидов Сергій Вікторович 16.12.1984 Дехтяренко Ярослав Максимович 05.04.1998 Добарін Владислав Олександрович 19.06.1999 Дьяков Денис Вікторович 27.02.1997 Кателін Євген Євгенович 03.06.1993 Коваленко Іван Олександрович 10.03.1999 Коверя Руслан Андрійович 05.02.1999 Краєв Владислав Сергійович 05.02.1995 Кузьмін Микита Борисович 02.02.1997 Литвяк Олександр Андрійович 14.11.1990 Маслов Андрій Миколайович 13.10.1977 Нерубенко Дмитро Олексійович 19.06.1993 Півоваров Олександр Олександрович 04.12.1985 Пець Іван Романович 11.09.1999 Процевський Олександр Сергійович 22.11.1995 Ралюченко Андрій Сергійович 08.06.1995 Романов Сергій Сергійович 21.07.1997 Сидоренко Владислав Віталійович 12.02.1995 Синиця Олег Вікторович 20.03.1996 Скотаренко Денис Юрійович 31.12.1991 Стороженко Михайло Олексійович 24.11.1997 Федак Владислав Вячеславович 30.05.1997 Цвіренко Максим Ігорович 06.12.1998

ТАВРІЯ-СКІФ (РОЗДОЛ, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛ.)

Президент:Каліман Олег Анатолійович
Головний тренер:Олійник Олексій Степанович
Стадіон:Таврія-Скіф (Роздол)

Гравці: Акчурін Ренат Равілович 30.04.1987 Борисенко Олександр Олександрович 21.07.1987 Борш Руслан Віталійович 04.10.1988 Бриль Олександр Олександрович 19.09.1988 Вєтров Микита Олегович 14.01.1995 Довбиш Віктор Олегович 13.10.1985 Дудник Ігор Анатолійович 09.08.1985 Жигалов Сергій Олександрович 06.01.1983 Жук Володимир Миколайович 30.05.1986 Запорожець Максим Олександрович 22.03.1994 Заставський Олександр Валерійович 08.07.1991 Кійко Олександр Валерійович 15.05.1987 Корешков Кирило Ігорович 27.05.1988 Кривий Максим Вікторович 18.05.1988 Ленський Роман Володимирович 15.09.1981 Лукашев Євген Вікторович 07.05.1990 Малюк Андрій Володимирович 14.04.1988 Невмивака Дмитро Васильович 19.03.1984 Порубльов Ігор Геннадійович 21.04.1988 Сілюк Сергій Володимирович 05.06.1985 Сарапій Едуард Євгенович 12.05.1999 Семененко Артем Андрійович 02.09.1988 Скороходов Максим Олександрович 03.12.1986 Соколов Євген Сергійович 08.04.1994 Шуляк Олексій Андрійович 28.03.1990

КВАДРО (ПЕРВОМАЙСЬКИЙ, ХАРКІВСЬКА ОБЛ.)

Президент:Гринько Олег Юрійович
Головний тренер:Почтар Олександр Павлович
Стадіон:Хімік (Первомайський)

Гравці: Басов Микола Вікторович 13.12.1990 Безсалов Андрій Сергійович 24.08.1986 Бондар Анатолій Михайлович 13.01.1985 Деркачов Валерій Валерійович 06.01.1985 Зоря Євгеній Вячеславович 10.07.1995 Тарануха Павло Сергійович 22.02.1988 Храбров Олександр Олександрович 23.04.1978 Шатохін Микита Віталійович 18.10.1999

ЄДНІСТЬ (ПЛИСКИ, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ.)

Віце-президент:Радченко Валерій Валерійович
Головний тренер:Близнюк Ілля Олександрович
Стадіон:Єдність (Плиски)

Гравці: Андрейчіков Дмитро Ігорович 16.12.1992 Бєліков Віктор Костянтинович 01.03.1993 Бондар Євген Валерійович 05.08.1996 Ванюков Кирилл Геннадійович 04.08.1994 Горщинський Владислав Володимирович 14.03.1994 Гриб Олександр Ігорович 09.01.1993 Зубленко Руслан Олександрович 22.10.1994 Іваненко Михайло Максимович 17.11.1997 Ігнатьєв Володимир Олександрович 08.05.1995 Казмірук Назар Миколайович 22.01.1996 Карнасюк Павло Олександрович 12.07.1994 Крикнін Іван Сергійович 11.09.1991 Лиховидько Віктор Юрійович 13.04.1992 Миколаюк Євген Ігорович 10.12.1994 Олексієнко Ігор Анатолійович 20.01.1992 Охріменко Олег Васильович 24.07.1993 Пронак Євгеній Олександрович 13.02.1995 Скворцов Дмитро Олександрович 16.01.1994 Сокол Владислав Володимирович 24.10.1996 Ткачук Юрій Васильович 26.06.1989 Філоненко Єгор Анатолійович 12.10.1995 Фельде Іван Іванович 10.07.1988 Чаус Максим Іванович 13.01.1994

ВІКТОРІЯ (МИКОЛАЇВКА, СУМСЬКА ОБЛ.)

Президент:Бондаренко Сергій Миколайович
Виконавчий директор:Ткаленко Геннадій Миколайович
Тренер:Радіонов Артем Миколайович
Стадіон:Вікторія (Миколаївка)

Гравці: Ігумнов Дмитро Олександрович 01.05.1991 Абдулаєв Шаміль Магомєдовіч 08.06.1993 Акулінов Сергій Сергійович 02.04.1986 Бугайов Віталій Володимирович 07.01.1983 Варченко Богдан Вікторович 23.07.1989 Ганжа Максим Володимирович 02.09.1991 Завгородній Денис Миколайович 20.02.1996 Захарченко Віталій Сергійович 21.04.1985 Кірієнко Іван Сергійович 01.04.1989 Лубашев Ілля Костянтинович 24.04.1991 Мисловський Максим Ігорович 03.07.1992 Носок Станіслав Михайлович 16.05.1988 Піскун Станіслав Костянтинович 07.01.1993 Петрович Руслан Геннадійович 26.01.1989 Пукась Ігор Олександрович 24.07.1981 Ретушняк Сергій Володимирович 02.03.1989 Романенко Володимир

Інформаційна служба ФК”Львів”