Спостерігач:
 Дмитрук Я.В. (Рівне)

ФЦ “Ковель-Волинь” – ФК “Львів” – 1-1.
Гол: А. Ременяк (90+4)

Сьогодні, 9-го квітня, стартувало друге коло чемпіонату України з футболу серед аматорів. У Ковелі місцева команда, яка перше коло завершила на 6-ій позиції, приймала передостанню команду ліги — ФК “Львів”. У Львові сильнішими показали себе ковельські футболісти, які завдали “синьо-золотим левам” поразки (1:2).
Склад “Ковель-Волині” зазнав деяких змін в період паузи між колами. Новачками клубу стали Данило Бескоровайний, Євген Могіль та Андрій Новіков. Покинули команду футболісти — Віталій Ільїн, Павло Мороз та Олександр Ятчук. У рамках підготовки до другого кола “Ковель-Волинь” взяв участь у Кубку Федерації Волині, де дійшов до фіналу та поступився команді “Луцьксантехмонтаж №536” у серії післяматчевих пенальті (4:1). Підопічні Андрія Чіха брали участь у турнірі пам’яті Ернеста Юста. ФК “Львів” провів ряд товариських зустрічей, зокрема і з футбольним клубом “Нива” Тернопіль (0:0). У команду прийшли чотири новачки: Роман Багдай, Андрій Жук, Євген Кравців, Володимир Савошко. Через дискваліфікації матч пропустили гравці Вадим Янчак (ФК “Львів”) та Петро Мороз (“Ковель-Волинь”).
В стартовому поєдинку жодна з команд не хотіла поступатись. Як  волиняни, так і львів’яни у першому таймі завдавали чіткі та небезпечні атаки. Обидві команди гідно відводили атаки від своїх воріт. Боротьба нагніталася на кожному клаптику футбольного поля, тому виявити сильнішого у першому таймі не вдалося. Після перерви господарі поля почали домінувати у грі. Гравці почали атаку на правому фланзі та завдали небезпечний удар головою, але вище перекладини воріт. На 65-ій хвилині рахунок все ж таки відкриває гравець ФК “Ковель-Волинь” – Юрій Заліпа. Футболіст у стрибку прийняв подачу з кутового удару на голову та переправив у ворота. Суперники не переставали атакувати. Матч добігав кінця і було видно, що футболісти вже втомлені. Вболівальники Ковеля (близько тисячі глядачів) були готові вітати своїх футболістів з перемогою. Але дивом на 94 хвилині ФК “Львів” рятує нападаючий Артур Ременяк. На правому фланзі Савошко робить передачу на Ременяка,  той вистрибує та в повітрі головою прострілює ворота суперників. Господарі не очікували такої швидкої реакції на передачу і пропустили гол на останніх секундах матчу. Нагадуємо, що Артур Ременяк лише нещодавно перейшов в основний склад команди ФК “Львів”. І саме йому команда завдячує за бойову нічию в цьому матчі.