Будь справедливим!

Акція «Червона картка», присвячена Євро-2012, в рамках якої зірки українського спорту та естради закликають сказати «Ні» соціальним хворобам людства, заполонила вулиці чотирьох приймаючих міст. Андрій Шевченко, Василь Вірастюк, Ані Лорак, Гайтана з близько тисячі біг-бордів та плакатів показують символічну червону картку сексуальній експлуатації, насильству в сім’ї, гендерній нерівності.

«250 тисяч плакатів виготовлено, 200 біг-бордів та 500 сіті-лайтів розміщено в Києві та містах, приймаючих Євро-2012, в рамках Національного соціального проекту «Давай разом!», – йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби молоді та спорту.

Крім того, рекламні щити акції розмістили на 10 стадіонах, де грають команди Прем’єр-ліги, а також знято кілька відеороликів за участю відомих футболістів та представників шоу-бізнесу. До акції приєдналися також Анатолій Тимощук, Олександр Заваров, Аліна Шатернікова та ін.

Як повідомляє прес-служба відомства, кількість партнерів акції сьогодні вже наближається до двох десятків, серед яких Представництво ООН в Україні, Фонд народонаселення ООН, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та інші організації.

Кампанія «Давай разом» спрямована на популяризацію здорового способу життя, сімейних цінностей, а також профілактику ВІЛ/СНІДу.

Проект включає в себе три підпроекти: «Червона картка», «Чесна гра» та «Другий тайм». Останній передбачає організацію дозвілля для дітей та молоді. Для реалізації цієї акції було відібрано 5 тисяч волонтерів, які після уроків проводять з дітьми заняття на різні теми: перша медична допомога, фінансова грамотність, кулінарія, мода та культура, іноземні мови.  

Підпроект «Чесна гра» полягає в тому, що на спортивних майданчиках країни з жовтня минулого року волонтери (професійні футбольні тренери, студенти – випускники вузів) проводять безкоштовні тренування з футболу для дівчат і хлопців від 7 до 19 років. Сьогодні проект вже працює на трьох десятках майданчиків, а загалом планується охопити понад 200 спортмайданчиків по всій країні, зайняти десятки тисяч дітей.

Інформаційний центр «Україна-2012»