16 сценаріїв безпеки

На кожен матч Євро-2012 розробляють окремий сценарій з організації безпеки, де мають бути враховані всі особливості події – від специфіки міст-господарів до історії стосунків між командами суперниками. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив перший заступник глави Нацагентства з підготовки до Євро-2012 Олександр Бірсан.

«Кожен матч ми розглядаємо, як окрему подію. Тож у нас буде 16 різних подій, до кожної з яких підходимо персоніфіковано», – сказав він.

За словами Олександра Бірсана, у минулому році для кожного об’єкту турніру вже були розроблені загальні плани з безпеки, де врахували специфіку міст-господарів, розміщення об’єктів тощо. Після фінального жеребкування турніру до цих планів мають бути додані більш детальні розрахунки, що показують специфіку кожного матчу.

«Наразі ми уточнюємо плани, враховуємо специфіку країн, історію зустрічей команд, характеристику фанів збірних, очікувану чисельність їх приїзду та інше», – сказав перший заступник глави Нацагентства з підготовки до Євро-2012.

 Інформаційний центр «Україна-2012»