Творіння Іоанна Георга Пінзеля реконструюватимуть

25 січня 2012 року Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков зустрівся з творчою інтелігенцією Львова  і подарував місту 500 тис. грн на підготовку культурних заходів до Євро-2012.
За словами Віце-прем’єра, українська культура гідна музеїв світового рівня. Але на сьогодні існує декілька проблем, які необхідно вирішити, цитує Бориса Колеснікова ЗІК. Він додав, що скульптури видатного майстра XVIII ст. Іоанна Георга Пінзеля незабаром будуть експонуватися у Луврі, але їхній нинішній стан залишає бажати кращого і потребують негайної реставрації. Сьогодні відомо 62 унікальні скульптури, виконані в стилі бароко. 40 з них зберігаються у Львівській галереї мистецтв, 15 — у Тернопільському краєзнавчому й шість — в Івано-Франківському художньому музеї.
Також цього року місто буде святкувати 120-ту річницю видатного польського письменника і художника Бруно Шульца, який народився і творив на Львівщині. «Це загальнонаціональне надбання. Туристи, особливо польські, захочуть відвідати ці місця», – зазначив Борис Колесніков.
Віце-прем’єр попросив директора Львівської галереї мистецтв Бориса Возницького прийняти від нього копію чека на 500 тис. грн, щоб провести ці два заходи на високому рівні. Також Колесніков вручив подарунок Львівській академії мистецтв.

 Інформаційний центр «Україна-2012»