Єврохіт прославить Україну!

До складу журі конкурсу на «Єврохіт – пісня для країни, гордість для історії» до континентальної першості з футболу 2012 року увійшли композитор, народний артист Росії, народний артист України Ігор Крутой, радіофахівець Сергій Кузін, генеральний директор каналів М1 та М2 Валентин Коваль, музикант («ТНМК»), письменник Олександр Сидоренко (Фоззі) та директор Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» Марина Деденко. Про це стало відомо під час прес-конференції в Києві.
Як розповіли організатори акції, станом на 3 лютого на конкурс надійшло 4200 заявок. На офіційному сайті конкурсу представлено більше 1000 творів, а решта заявок опрацьовується. Більшість конкурсних робіт представлено в текстовому варіанті. Готові пісні складають приблизно 10% від загальної кількості творів. Наймолодшому конкурсанту – 9 років, найстаршому – 87! Учасники представляють як великі міста нашої країни, так і невеличкі населені пункти. Лауреатів конкурсу журі планує назвати 1 березня 2012 року.
«Це відповідальна місія, адже нова пісня стане візитною карткою Євро-2012 в Україні. Здавалося б легко вибрати один з 1000 варіантів, але потрібно обрати ті текст та мелодію, що стануть для всіх символом, будуть захоплювати стадіон, змушувати його співати. Наше завдання – не пропустити той текст, не пропустити ту мелодію, не пропустити той мотив, який буде жити вічно, так як «Червона рута», – відзначив композитор Ігор Крутой. За його словами, головний критерій відбору – це те, як цю композицію сприйме публіка. «Тут адресат – весь стадіон, щоб він хлопав та співав. Це має бути динамічна композиція з не надто філософським змістом», – наголосив він. 
У свою чергу учасник гурту «ТНМК» та Друг Євро-2012 Олександр Сидоренко підкреслив, що було б чудово, якби автором слів та мелодії стала проста людина, яка не є відомою. «Була б чудова історія про те, як проста людина з народу створила пісню, яка стала хітом та прославила автора», – сказав співак. Прем’єру нового хіта заплановано на початок квітня 2012 року в ефірах радіостанції «Хіт ФМ» та телеканалу М1. До зйомки відео на неофіційний гімн Євро-2012 буде залучено одного з найавторитетніших кліпмейкерів, а на виробництво відеокліпу Фондом Бориса Колеснікова буде виділено $100 тис. Новий єврохіт отримає широку медіа-підтримку: 300 ротацій в ефірі М1, 300 ротацій в ефірі М2 та 300 ротацій на «Хіт ФМ». 
Нагадаємо, 14 грудня 2011 року радіостанція «Хіт ФМ» та музичний телеканалом М1 за підтримки Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова» оголосили про започаткування масштабної всеукраїнської творчої акції «Єврохіт – пісня для країни, гордість для історії», яка приурочена до чемпіонату Європи 2012 року з футболу. 
Згідно з правилами, у конкурсі може взяти участь будь-який громадянин України, який виконає всі вимоги конкурсу і викладе свою версію твору на офіційному сайті проекту www.eurohit.com.ua. Цей конкурс надає можливість кожному українцю увійти до історії та стати автором неофіційного гімну Євро-2012. Переможцеві окрім всенародного визнання та європейського слави гарантована грошова премія від Фонду Бориса Колеснікова – $25 тисяч за слова та $25 тисяч за музику..
Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» заснований у 2008 році для забезпечення необхідних умов для розвитку українського суспільства, виявлення і зростання його потенціалу, зміцнення національних цінностей. Завдання Фонду – створення міцної основи для майбутнього України, формування освіченої, здорової нації, збереження історичної спадщини і розвитку культури українського суспільства. Засновник Фонду – Борис Вікторович Колесніков.

 Інформаційний центр «Україна-2012»