ФК «Львів» U-14: бойова нічия на «Соколі»

Наймолодші представники ДЮСШ ФК «Львів» у Вищій Всеукраїнській дитячій футбольній лізі – чотирнадцятилітні вихованці Романа Марича – розійшлись нічийним результатом у матчі 12-го туру проти одноліток із чернівецької «Буковини»

ФК «Львів» U-14 –  «Буковина» Чернівці U-14 – 2-2 (1-1)

ФК «Львів» U-14: Володимир Федишин, Ростислав Глушко, Віталій Мариняк, Роман Якуба (к), Андрій Лебеденко (Сергій Припутницький, 50), Максим Дрига (Артур Саламаха, 53), Тарас Сенчишин, Тарас Хитрень (Артем Вовкун, 56), Володимир Курило (Володимир Вантух, 43), Назар Папроцький, Денис Іваськів. Старший тренер – Роман Марич, помічник – Андрій Феляк.

Перший гол наші футболісти організували вже на першій хвилині: Папроцький передав на Лебеденка, той на Сенчишина, останній – повз воротаря у «чернівецьку» сітку воріт, 1-0! Після пропущеного м’яча гості значно знітились, віддавши ігрову й територіальну перевагу «Львову». Чудову нагоду збільшити гольову звитягу втратив Тарас Хитрень, змарнувавши вихід один в один. Також могли відзначитись за Левів, і Володимир Курило, і той же ж Сенчишин, однак…забили гості, перекинувши м’яча через голкіпера.

Другий тайм охарактеризувався відкритим футболом за переваги ФК «Львів» U-14, і гол невдовзі назрів – Назар Папроцький прострілив у штрафний майданчик гостей, а захисник «Буковини», вибиваючи м’яча, влучив у власні ворота, 2-1! Проте завершити матч на мажорній ноті львів’янам не вдалося. На 55-й хвилині боротьба у штрафному городян завершилась ударом по м’ячу в пусті ворота, 2-2.

За словами старшого тренера ФК «Львів» U-14 Романа Ростиславовича, якщо порівняти з попереднім поєдинком, було видно бажання, проте бракувало спокою, холоднокровності. Також, не можна з цілковитим позитивним враженням висловитись і про суддівство даного футбольного двобою, оскільки в суперечливих моментах арбітр вказував у сторону наших воріт. Та, не зважаючи на нічийний результат, тренер діями своїх вихованців залишився задоволеним.